1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Kitap yazma komisyonu toplandı

Kitap yazma komisyonu toplandı

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü kitap yazma komisyonu toplantısı yapıldı.

Kitap yazma komisyonu toplandı

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü kitap yazma komisyonu toplantısı yapıldı. Toplantıda yazımı süren Matematik ders kitabı ve Sınıf Beden Eğitimi öğretmen kılavuz kitabının son durumu ele alındı.

Balıkesir ders kitabı yazma komisyonu, 2018 Ocak ayı sonu itibariyle tamamlanması planlanan ders kitaplarının yazımı sürecini değerlendirmek üzere Balıkesir İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız başkanlığında Balıkesir öğretmenevinde toplandı. İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız'ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Balıkesir Üniversitesi Matematik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hülya Gür, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Mesut Solak ve kitap yazım komisyonunda görevli 18 öğretmen katıldı.

Kitap yazma komisyon toplantısında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Yıldız, "Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yazımını üstlenmiş olduğumuz 10 ve 12. sınıf matematik ders kitabı ve 9, 10, 11 ve 12. sınıf beden eğitimi öğretmen kılavuz kitabının hazırlanmasında ve bugün itibariyle tamamlanma aşamasına gelmesindeki üstün gayret ve fedakarlıklarınız nedeniyle siz değerli öğretmen arkadaşlarıma; desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen kıymetli akademisyenlerimize teşekkürü bir borç biliyorum. Sizlerle birlikte çok daha güzel çalışmalara imza atacağımıza yürekten inanıyor; bundan sonraki süreçte her güzel çalışmada yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyorum" şeklinde konuştu

Kitap yazma komisyonu toplandı

Kitap yazma komisyonu toplandı

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT