1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer'i aldatıyor mu?

Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer'i aldatıyor mu?

Magazin gündemine düşen bomba bir iddiaya göre Kıvanç Tatlıtuğ, reklam filminde rol aldığı Victoria's Secret meleği Sara Sampaio ile aldattığı iddia edildi.

Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer'i aldatıyor mu?

Ekranların en yakışıklı oyuncuları arasında bulunan ve sergilediği performansla da takdir toplayan Kıvanç Tatlıtuğ, şaşırtan bir iddia ile gündeme geldi. Evlendiği günden beri adı ihanet iddialarına karışmayan Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'i Victoria's Secret meleği ile aldattığı ortaya atıldı.

BAŞAK DİZER'İ ALDATIYOR İDDİASI

Söylemezsem Olmaz isimli programda detaylı bir şekilde ele alınan iddia, gündeme bomba gibi düştü. İddiaya göre Kıvanç Tatlıtuğ, 2013'te aynı reklam filminde rol aldığı Sara Sampaio ile görüşmeyi çekimlerden sonra da sürdürdü. Hatta 35 yaşındaki yakışıklı oyuncu, bununla da kalmadı ve 2016'da evlendiği Başak Dizer'i dünyaca ünlü modelle aldattı.

Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer'i aldatıyor mu?Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer'i aldatıyor mu?

AYNI ODADA BULUŞTULAR İDDİASI

Konuşulanlara göre Kıvanç Tatlıtuğ ile Victoria's Secret'ın 28 yaşındaki meleği, yurt dışındaki bir otelde buluştu. İkili, otele ayrı giriş yaptı ancak aynı odada buluştu. Haberin ardından özellikle Tatlıtuğ'un hayranları, sosyal medyada "Bu sadece Kıvanç'ı karalamak için yapılan bir kampanya" diyerek ihanete inanmadıklarını dile getirdi.

Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer'i aldatıyor mu?

HABERE YORUM KAT