1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Kıvanç Tatlıtuğ'un sonuçları belli oldu

Kıvanç Tatlıtuğ'un sonuçları belli oldu

Yüksek ateş ve öksürük şikayeti ile hastaneye giden Kıvanç Tatlıtuğ koronavirüs salgınından şüphelenmişti. Test sonuçlarını öğrenen Tatluğ'un akciğerinde küçük bir alanda zatürre olduğu tespit edildi.

Kıvanç Tatlıtuğ'un sonuçları belli oldu

Eşi ile birlikte Kemerburgaz'da ki evinde inzivaya çekilen Kıvanç Tatlıtuğ rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Sonuçları çıkan oyuncunun akciğerinde zatürre olduğu tespit edildi.

"KÜÇÜK BİR ALANDA ZATÜRRE ODAĞI TESPİT EDİLDİ"

Kıvanç Tatlıtuğ'un paylaşımında şu ifadeler yer aldı: "Yüksek ateş ve öksürük şikayeti ile geldiğim hastanede, yapılan tetkikler sonucunda akciğerimde küçük bir alanda zatürre odağı tespit edildi. Bununla ilgili olarak takip ve tedavi altına alındım.

Bugün Covid-19 test sonucumun negatif geldiğini öğrendim.Yarın yapılacak son kontrollerim sonucuna göre gerekirse evde takip ve tedavime karar verilecektir. Ülkemizde özellikle bu dönemde yoğun mesai harcayan sağlık personellerine çok teşekkür ediyor, başta Covid-19 ile mücadele eden hastalar olmak üzere tüm hastalara Allah'tan şifa diliyorum. Dualarımız sizinle. Ben iyiyim... İlginize teşekkür ederim.."

HABERE YORUM KAT