1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kızılay gönüllü öğrencilere rozet hediye etti

Kızılay gönüllü öğrencilere rozet hediye etti

Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin ortağı olduğu Erasmus+ okul eğitimi stratejik ortaklıklar projesi S4N-çok kültürlü bir gelecek için okul stratejileri projesinde yer alan 5 ülkeden 5 okulun öğrencileri Türk Kızılay'ı Bilecik Şubesini ziyaret et

Kızılay gönüllü öğrencilere rozet hediye etti

Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin ortağı olduğu Erasmus+ okul eğitimi stratejik ortaklıklar projesi S4N-çok kültürlü bir gelecek için okul stratejileri projesinde yer alan 5 ülkeden 5 okulun öğrencileri Türk Kızılay'ı Bilecik Şubesini ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türk Kızılay'ı Bilecik Şube Başkanı Selami Çınar, konuklarına teşekkür ederek, ülkelerine gönüllü olmaları için öğrencilere rozet hediye etti. Ardından bir açıklama yapan Çınar, "Şubemizi ziyaret eden öğrencilerimize şube faaliyetlerimizi hakkında bilgilendirme yaptık. Öğrencilerin faaliyetlerimize olan ilgi oldukça fazlaydı, en önemli konulardan bir tanesi evrensellik kapsamındaki kök hücre bağışı ile ilik nakli bekleyen hastalara yardımcı olmamız öğrencilerimizin dikkatlerini çekti. Öğrencilerimize ülkelerinde gönüllü olmaları için rozet ve yelek hediye ettik. Öğrencilerimizle faaliyetlerimizin yanı sıra sorunlarımızı konuşarak genç bakışı açısıyla çözümler bulmaya çalışacaklar ve cuma günü de sunumlarıyla bizlere çözümleri aktaracaklar" ifadelerini kullandı.

Kızılay gönüllü öğrencilere rozet hediye etti

Kızılay gönüllü öğrencilere rozet hediye etti

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT