1. HABERLER
  2. İÇ HABERLER
  3. Kocaeli'nde yaşandı! Yaşlı kadının kahvesine hap atıp tecavüz ettiler

Kocaeli'nde yaşandı! Yaşlı kadının kahvesine hap atıp tecavüz ettiler

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde yalnız yaşayan 64 yaşındaki kadın evine gelen 2 kişinin cinsel saldırısına uğradıktan sonra dövülerek öldürüldü.

Kocaeli'nde yaşandı! Yaşlı kadının kahvesine hap atıp tecavüz ettiler

Kocaeli’nin Kartepe ilçesi 24 Ocak tarihinde yaşanan olayda 64 yaşındaki Hatice Çetinbaş evine gelen Zafer K. ve Resul K. isimli şahıslar tarafından önce cinsel saldırıya uğradı ardından darp edilerek öldürüldü.

Tutuklu şüpheliler Zafer K. ve Resul K. hakkında hazırlanan iddianamede yer alan otopsi raporunda Çetinbaş’ın vücudunda çok sayıda darp izi ile cinsel saldırıya uğradığı ifadeleri yer aldı.

ZORLA İLİŞKİYE GİRDİLER

İddianamede sanıkların ifadeleri de yer aldı. Zafer K. ifadesinde, Resul ile kafede buluştuklarını, sohbet ederken Resul’un kendisine Hatice isimli bir kadınla görüştüğünü, kadının çok zengin olduğunu, kadınla cinsel ilişkiye girdiğini kendisinin de girebileceğini söylediğini iddia etti. İfadesinde Resul’un kendisini Hatice Çetinbaş’ın evine götürdüğünü söyleyen Zafer K., Hatice Çetinbaş’ın evine ilk kendisinin gittiğini ve 10 dakika sonra Resul’un gelerek maktule sarılarak öptüğünü, sohbet etmeye başladıklarını söyledi. Resul’un hazırladığı kahveyi içen Hatice Çetinbaş’ın fenalaştığını ve Resul’a, ’Bana ne yaptın’ dediğini söyleyen Zafer K., Resul’un daha sonra Çetinbaş’ı odaya götürerek zorla cinsel ilişkiye girdiğini ve sonra kendisini de çağırması üzerine kendisinin de Çetinbaş ile cinsel ilişkiye girdiğini, daha sonra odadan çıktığını söyledi. Zafer K. kadınla cinsel ilişkiye girerken Hatice Çetinbaş'ın kendisine Resul'a sorduğunu ve 'Yeter artık bu kadar' dediğini de anlattı.

DAPR EDİP 'O ALIŞIK' DEDİ

Odadan çıktıktan sonra Resul’un tekrar odaya girdiğini söyleyen Zafer K., odadan çırpınma sesleri geldiğini, bu sesleri duyduğunda odanın kapısını açtığını ve Resul’e ’Sen ne yapıyorsun’ dediğini bu arada Resul’un Hatice Çetinbaş’a sert bir şekilde vurduğunu, kendisine, ’O alışık böyle şeylere, daha önce de yaptım sen karışma’ dediğini, yerde yarı baygın bir şekilde debelenmekte olan maktule iki kez daha vurduğu ifadeleri iddianamede yer aldı. Yaşanan olayın ardından evden ayrıldıklarını iddia eden Zafer K. evden çıkarken Resul’un darp ettiği kadının cep telefonunu aldığını ve 'Onda para çok, o kendine yeni bir telefon alır’ dediğini söylediği ifade edildi.

Resul K. ise ifadesinde, "Hatice Çetinbaş’ı tanırım. Durumu Zafer’e anlattım. Zafer’e bir gün Hatice’nin yanına gitmek istediğimizi söyledim. Birlikte evine gittik" dedi. Hazırladıklarını exctacy hap karışımlı kahveyi Hatice Çetinbaş'a içirdiklerini anlatan Resul K., birlikte olduktan sonra kadının ayılması için vurduğu iddia ettiğini söyledi. Hatice Çetinbaş'ı fenalaştığı sırada evde bırakarak gittiklerini anlatan Resul K. daha sonra Zafer'in içinin rahat etmemesi üzerine eve geri döndüklerini, kadını yatırarak ayrıldıklarını söyledi.

Kocaeli'nde yaşandı! Yaşlı kadının kahvesine hap atıp tecavüz ettiler

EXTACY HAPI İÇİRİP ZEHİRLEYEREK ÖLDÜRDÜLER

İddianamede Hatice Çetinbaş’ın Adli Tıp Kurumu’nda yapılan incelemeler neticesinde extacy hap nedeni ile zehirlenerek öldüğünün belirlendiği ifade edildi. İddianamede sanıkların ‘yağma’, ‘cinsel saldırı’, ‘taksirle ölüme neden olma’ suçlarından yargılanması talep edildi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT