1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kocası Tarafından Okulda Bıçaklandı

Kocası Tarafından Okulda Bıçaklandı

2 çocuk annesi Leyla Çadak, boşanma davası açtığı eşi tarafından okulda bıçaklandı.

Kocası Tarafından Okulda Bıçaklandı

2 çocuk annesi Leyla Çadak, boşanma davası açtığı eşi tarafından okulda bıçaklandı. Ayrı yaşadığı eşinde kalan çocuklarını görmek için okula giden genç kadın, kocası tarafından okul bahçesinde bıçaklandı. Genç kadının durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

GEBZE'DE ÇOCUKLAIRNI GÖRMEK İÇİN OKULA GELDİ

Olay öğle saatlerinde Pendik Kurtköy Çamlık İlköğretim Okulu'nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, boşanma davası açtığı eşiyle bir süredir ayrı yaşayan Leyla Çadak (27), Gebze'den çocuklarını görmek için okula geldi.

OKULDA TARTIŞMA ÇIKTI

Çadak, burada eşi Remzi Çadak ile karşılaştı. Genç kadın ile kocası arasında tartışma çıktı. Kaçmaya çalışan eşini okul bahçesine yakayan Remzi Çadak bıçakla yaraladı. O sırada okul bahçesinde beden eğitimi dersinde olan öğrenciler büyük korku yaşadı.

HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR

Okul yönetimi durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen ambulans yaralı kadını, Marmara Üniversitesi Hastanesine kaldırdı. Leyla Çadak'ın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Eşini bıçaklayan Remzi Çadak ise okula gelen polisler tarafından gözaltına alındı.

Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

HABERE YORUM KAT