1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kontrolden Çıktı Kırtasiye Dükkanına Girdi

Kontrolden Çıktı Kırtasiye Dükkanına Girdi

Kontrolden Çıktı Kırtasiye Dükkanına Girdi
      Maltepe'de kontrolden çıkan bir otomobil yol kenarındaki kırtasiye dükkanına girdi. Her gün yüzlerce öğrencinin girdiği kırtasiye dükkanın kapalı olması büyük bir facianın önüne geçti.
 
      Kaza dün akşam saat 19.30 sıralarında Gülsuyu Mahallesi Mesut Caddesi üzerinde meydana geldi. İddialara göre 34 BF 3072 plakalı otomobil sürücüsü cadde üzerinden Maltepe üzerine ilerlerken aracın kontrolünü kaybetti. Yokuş aşağı ilerleyen otomobil kontrolden çıkınca yol kenarındaki kırtasiye dükkanına çarptı.
 
      Büyük bir gürültüyle kırtasiye dükkanına çarpan otomobil, demir parmaklıkları parçalayıp tamamıyla dükkanın içine girdi. Kaza sırasında otomobilde bulunan biri kadın iki kişi vatandaşlar tarafından otomobilden çıkartılarak hastaneye kaldırıldı.Polis hastaneye kaldırılan iki kişinin kimliğini tespit etmeye çalışırken dükkanda büyük çaplı maddi hasar meydana geldiği görüldü. Her gün yüzlerce öğrencinin girip çıktığı kırtasiye dükkanının kaza sırasında kapalı olması büyük bir facianın önüne geçti. Dükkan sahibi Meryem Çoban, "Ben dükkanı kapattım yarım saat sonra kaza olmuş. Daha önce de bir minibüs dükkana girmişti" diye konuştu. Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.

HABERE YORUM KAT