1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Köprüden düşen kadını görmek isteyen maskesiz vatandaşlar sosyal mesafeyi unuttu

Köprüden düşen kadını görmek isteyen maskesiz vatandaşlar sosyal mesafeyi unuttu

Adana'da köprüden düşerek ağır yaralanan genç kadını görmek isteyen bir grup vatandaş köprü üstünde toplandı. Türk insanının merakı, koronavirüs endişesini de yendi. Yaralı kadını görüntülemek isteyen maskesiz vatandaşlar sosyal mesafeyi de unuttu.

Adana'da 13 metre yüksekliğindeki Taşköprü'den kayalık zemine düşen genç bir kadın ağır yaralandı. Kadını görmesek isteyen vatandaşlar sosyal mesafeyi unutarak ve maskesiz bir şekilde köprü üzerinde toplandı.

Adana'nın Seyhan ilçesine bağlı Tepebağ Mahallesi'nde, sabah saatlerinde tarihi Taşköprü'ye gelen Yeter Dikmen isimli bir kadın 13 metre yüksekliğindeki köprüden aşağı düştü. Seyhan Nehri'nde su olmadığı için genç kadın kayalık zemine düştüğü için ağır yaralandı. Olayı gören vatandaşlar hemen polis, sağlık ve Can-Kur ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler genç kadına ilk müdahaleyi yapmaya başladı.

bolge

MASKESİZ VATANDAŞLAR SOSYAL MESAFEYİ DE UNUTTU

Bu arada köprüden geçen vatandaşlar düşen kadını görmek için uzun kuyruk oluşturdu. Vatandaşların hiçbirinde maske olmadığı görülürken, kadını görmek için sosyal mesafe kuralını da unuttular. Genç kadın ilk müdahalenin ardından sedye ile ambulansa taşındı. Hastaneye kaldırılan genç kadının durumunun ağır olduğu öğrenildi.

bolge

 

Onur Berk İnce
Haber Editörü

HABERE YORUM KAT