1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Korona testi pozitif çıkan kulüp doktoru intihar etti!

Korona testi pozitif çıkan kulüp doktoru intihar etti!

Fransa'nın Ligue 1 ekipleri arasında yer alan Reims takımının doktoru Bernard Gonzalez, koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine intihar etti. Eşiyle beraber evlerinde karantina altında olan doktorun bir intihar mektubu bıraktığı ve gerekçelerini de açıkladığı öğrenildi.

Korona testi pozitif çıkan kulüp doktoru intihar etti!

Dünyada bir ilk gerçekleşti. Fransa'da koronavirüs testi pozitif çıktığı için bir doktor yaşamına son verdi.

Corona virüsü testi pozitif çıktıktan sonra karantinaya alınan Reims Kulübü'nün doktoru Bernard Gonzalez'in intihar ettiği açıklandı.

"TÜM ŞEHİR ŞOKTA, ÇOK ÜZGÜNÜM"

Fransa'yı yasa boğan ölümle ilgili açıklamalarda bulunan Reims Belediye Başkanı Arnaut Robinet, "Reims'in Ligue 1'e dönmesinde, sakat oyuncuların tedavisiyle ilgilenerek büyük payı olmuştu. Harika bir profesyoneldi. 1 ay önce onunla görüşüp moral vermeye çalışmıştık. Onun ailesi, eşi, tüm şehir için üzgünüm. Corona virüsünün kurbanlarından biri oldu. Mektup bıraktığını biliyorum ancak içeriğini bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

"İNANILMAZ BİR ACI"

Reims yönetiminden bir isim ise, "Bernard Gonzalez ile geçen hafta konuştum, iyiydi. Akılalmaz bir durum, inanılmaz bir acı. Oyuncuları ve teknik heyeti bilgilendireceğiz, bizim için büyük şok olacak" dedi.

Korona testi pozitif çıkan kulüp doktoru intihar etti!

Bernard Gonzalez kimdir, nereli? Bernard Gonzalez kaç yaşındaydı?

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Reims'in doktoru Bernard Gonzalez, coronavirüs testi pozitif çıkınca intihar ederek hayatına son verdi. Eşiyle birlikte evinde karantinaya alınan doktorun, arkasında bir mektup bırakarak kararının gerekçelerini de anlattığı kaydedildi. 1960 yılında Fransa'da dünyaya gelen Gonzalez, Reims kulübünün sağlık heyetinde yer alıyordu.

HABERE YORUM KAT