1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Koronavirüse yaklanan Burak Akkul'un abisinden açıklama

Koronavirüse yaklanan Burak Akkul'un abisinden açıklama

Çok Gezenti programının sunucusu Burak Akkul koronavirüse yakalanmış ve durumu kötüleşince yoğun bakıma kaldırılmıştı. Tedavisi devam eden Burak Akkul iyileşme belirtileri göstermişti.

Koronavirüse yaklanan Burak Akkul'un abisinden açıklama

Ünlü sunucu Burak Akkul ile eşi Seda Akkul, bir süre önce korona virüs nedeniyle tedavi altına alınmışlardı. Yoğun bakımda tedavisi süren Burak Akkul’un sağlık durumunu Seda Akkul’un ağabeyi Hüseyin Arslan sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR

Arslan yaptığı paylaşımda, “Burak Akkul’un tedavisi devam ediyor. Yoğun bakımdan, - inanıyoruz, umuyoruz çok yakında - çıktığı zaman mutlaka size haber verecek Seda Akkul. Ancak o zamana kadar yazılabilecek her şey tekrardan ibaret. Sizin gibi, artık aileden herkes gibi biz de sabırla bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Ayrıca yaptığı başka bir paylaşımda Burak Akkul’un sağlık durumu hakkında bilgi veren Arslan, “Durumda anlatılabilir büyük değişiklikler olmadıkça buraya bir şey yazmak çok anlamlı gelmiyor. Ama bu kadar soran ve merak eden için; şimdilik durum umut verici ama stabil. Tüm iyi dilekleriniz için sağ olun” dedi.

HABERE YORUM KAT