1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Köy okullarındaki çocuklara yardım için sahneye çıktılar

Köy okullarındaki çocuklara yardım için sahneye çıktılar

Bartın Genç Gönüllüler Topluluğu tarafından, köy okullarındaki çocuklara bot ve mont yardımı yapmak için , "Bir Garip Mühendis" adlı eser ikinci kez...

Köy okullarındaki çocuklara yardım için sahneye çıktılar

Bartın Genç Gönüllüler Topluluğu tarafından, köy okullarındaki çocuklara bot ve mont yardımı yapmak için , "Bir Garip Mühendis" adlı eser ikinci kez sahnelendi.

Bartın Genç Gönüllüler Topluluğu, bu haftada köy okullarında ki çocuklara bot ve mont yardımı yapmak için "Bir Garip Mühendis" adlı tiyatro çalışmasıyla ikinci kez izleyicileriyle buluştu. Yaklaşık 400 kişinin izlediği tiyatro oyun yine büyük ilgi gördü. Etkinlik sonrası açıklama yapan topluluk başkanı Sefa Başaran; "Bir Garip Mühendis" adlı eser oldukça ilgi gördü. Bartın Genç Gönüllüler olarak yine çok güzel bir projeye imza attık. Yaklaşık 400 vatandaşımızı konuk ettiğimiz bir tiyatro sergiledik. Bugün bu tiyatroyu istek üzerine bir kez daha sergiledik. Tiyatronun konusu Bartın" kazanan bir öğrencinin başına gelenlerdi. Buradan kazanılan parayı köy okullarında ki çocuklara bot ve mont yardımı yapmak için harcamak istiyoruz. Bundan sonrası için yeni tiyatro etkinlikleri, yeni müzikal etkinlikler yapmaya devam edeceğiz." dedi.

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT