1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Kuaförüm Sensin 5 Ağustos son bölüm puan durumu | Günün birincisi kim oldu?

Kuaförüm Sensin 5 Ağustos son bölüm puan durumu | Günün birincisi kim oldu?

SHOW TV'de hafta içi her gün yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışması ilgiyle izlenen yarışmalar arasında yer alıyor. Yeni sezonda birbirinden iddialı yarışmacılarla kıyasıya rekabet devam ediyor. Kuaförüm sensin günün birincisi kim oldu? İşte Kuaförüm Sensin 5 Ağustos Çarşamba puan durumu..

Kuaförüm Sensin günün birincisi kim oldu? hafta içi her gün izleyicileri ekranları başına kilitleyen fenomen yarışma Kuaförüm Sensin'de kıyasıya rekabet bugün de devam ediyor. Jüri koltuğunda Bülent Ersoy'un yer aldığı gündüz kuşağı programı Kuaförüm Sensin'nde her gün bir takım birinci oluyor ve cuma günleri şampiyon takım belirleniyor. Peki 5 Ağustos Çarşamba günü Kuaförüm Sensin'de günün birincisi kim oldu? İşte Kuaförüm Sensin 5 Ağustos Çarşamba puan durumu..

En doğru saçı, en doğru makyajı yapacağını iddia eden kuaför ve makyözleri arıyoruz! 

Bir kuaför ve bir makyözden oluşan takımların yarıştığı sıcak, eğlenceli ve rekabeti bol yarışma programı Kuaförüm Sensin hafta içi her gün saat 12.30'da Show TV'de izleyicilerle buluşuyor.

Kendine güvenen, 'En iyi saçı-makyajı ben yaparım!' diyen kuaförler ve makyözler büyük ödülün sahibi olmak için yarışmaya hazırlanıyor. Kuaförüm Sensin’de maharetlerini sergileyecek kuaför ve makyözler büyük ödülü kazanmak için hayatının en iyi saçı ve makyajını yapacak!

Kuaförüm Sensin 5 Ağustos son bölüm puan durumu | Günün birincisi kim oldu?

KUAFÖRÜM SENSİN 5 AĞUSTOS GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Tayfun-Serap Çiğdem Günün en yüksek puanını alarak birinci oldular.

gfg-003.png

KUAFÖRÜM SENSİN 5 AĞUSTOS PUAN DURUMU

Aytekin-Dilek-Banu: 13

ENgün-Koray-Özlem: 13 

Kaan-Ece-Gizem: 14

Tayfun-Serap-Çiğdem: 19

KUAFÖRÜM SENSİN 5. BÖLÜM FRAGMANI

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
HABERE YORUM KAT