1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Kubilay Aka'nın cinsel içerikli ihanet mesajları ifşa oldu!

Kubilay Aka'nın cinsel içerikli ihanet mesajları ifşa oldu!

Kubilay Aka yine bir ihanet haberiyle gündemde. Sevgilisi Miray Daner'i daha önce Hilal Altınbilek ile aldattığı konuşulan Kubilay Aka şimdi de İzmir'deki bir genç kızla yaptığı cinsel içerikli mesajlarla konuşuluyor. Genç kızdan video istediği de iddia edilen Kubilay Aka 2. Sayfa'ya bağlanarak açıklamalarda bulundu.

Yakışıklı oyuncu Kubilay Aka

Kubilay Aka ve Miray Daner ilişkisi geçtiğimiz yıl bir anda son bulmuştu. Aka'nın Hilal Altınbilek ile sevgilisi Daner'i aldıttığı iddia edilmişti. İlişkilerine ikinci bir şans tanıdıkları iddia edilen Kubilay Aka ve Miray Daner ilişkisinde yeni bir kriz ortaya çıktı. 2.Sayfa'da yer alan habere göre Kubilay Aka'nın Miray Daner ile olan ilişkisi sırasında bir kızla mesajlaştığı ortaya çıktı.

Kubilay Aka'nın cinsel içerikli ihanet mesajları ifşa oldu!

CİNSEL İÇERİKLİ MESAJLAR ORTAYA ÇIKTI

İzmir'de 25 yaşında bir üniversite öğrencisi ile mesajlaşan Kubilay Aka'nın genç kıza cinsel içerikli mesajlar attığı ortaya çıktı. Genç kızın kendisine Miray ile olan ilişkisini hatırlatması üzeri Akay genç kıza "İlişkimizde kopmalar yaşıyoruz ciddi bir şey yaşamıyoruz. Bu yaşta birinin ciddi bir ilişki yaşaması doğru değil" yanıtı verdi. Aka ayrıca genç kıza Miray yanındayken de mesajlaşabileceğini söyledi.

Kubilay Aka'nın cinsel içerikli ihanet mesajları ifşa oldu!

2. SAYFA'DA ORTAYA ÇIKTI

İddialara göre kızdan sürekli video göndermesini isteyen Aka genç kıza duygusal vaatler bulunmuş ve bu vaadleri yerine getirmemiş. Gizli buluşmaların ardından genç kızla birden ilişkisini kesmesi genç kızı sinirlendirmiş. Bu nedenle de genç kız intikam olarak mesajlarını 2.Sayfa ekibine göndererek Kubilay Aka'yı ifşa etti.

 

KUBİLAY AKA NE DEDİ?

Konuyla ilgili Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Kubilay Aka 'tehdit ediliyorum' dedi. Aka açıklamasında şunları söyledi:

"Ben birkaç gündür tehdit ediliyorum zaten konuyla alakalı. Durum budur savcılığa da başvuracağım. Sonuçta bu suç, böyledir durum. Sizin de bilginiz olsun. Paylaşımlardan haberdar değilim, henüz bakmadım. Fakat bu insanlar aramızdaki konuları ifşa etmek büyük bir suç işlemektir. Dün karakoldaydım, bugün de savcılığa gideceğim. Mesajları yayınlayacağını söylediğinde böyle bir şeye gerek yok. Setteyim, ben sana söz vermedim, kötü bir şey yapmadım. ‘Bunu yapma’ dedim dilemedi.

Kubilay Aka'nın cinsel içerikli ihanet mesajları ifşa oldu!

Bazen insanlara güvenirsiniz böyle olaylar başınıza gelir. Bu tarz olaylarla basına yansımaktan nefret ederim. Ben sapık da değilim, çok düşkünlüğü olan biri de değilim. Hayatımızı birileri giriyor çıkıyor sonuçta. Kötü bir tecrübe tabi ki, bunun da yanlış ve doğru tarafında kalmayı düşünüyorum. Artık hukuki bir süreç, çok da konuşmaya gerek yok."

Kubilay Aka'nın cinsel içerikli ihanet mesajları ifşa oldu!

HABERE YORUM KAT