1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Küçükler hentbol müsabakaları sona erdi

Küçükler hentbol müsabakaları sona erdi

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Okul Sporları Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen Küçük Kız-Erkek Hentbol Müsabakaları 7...

Küçükler hentbol müsabakaları sona erdi

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Okul Sporları Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen Küçük Kız-Erkek Hentbol Müsabakaları 7 kız ve 11 erkek takım ile toplam 272 sporcunun mücadelesi kapalı spor salonunda oynanan final maçı ile sona erdi.

Ödül töreni sonrası açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, 2017-2018 yılı okul sporları kapsamında yapılan Okul Sporları Küçük Kız - Erkek hentbol müsabakalarında takımların göstermiş oldukları performans ve başarıdan dolayı kendilerini tebrik etti. Müdür Keleş, "Bu yıl okul sporlarına gençlerimizin ve öğrencilerimizin çok yoğun oldu. İlimizde başarı elde eden takımlarımız okul sporları grup maçlarında Adıyaman'ı en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum. Bu müsabakalarda emeği geçen Antrenörlerimize, Beden Eğitimi Öğretmenlerimize, Sporcularımıza ve sporcularımızdan desteklerini esirgemeyen velilerimize de teşekkür ediyorum" dedi. Küçük Erkekler müsabakasında Gölbaşı Mimar Sinan Orta Okulu birinci, Gölbaşı Yavuz Orta Okulu ikinci, Menderes Orta Okulu üçüncü, Zeynep Turgut Orta Okulu ise dördüncü oldu. Küçük Kızlar müsabakalarında, Yavuz Selim Orta Okulu birinci, Gölbaşı Yavuz Orta Okulu ikinci, Yunus Emre Orta Okulu üçüncü, Gölbaşı 60. YIL Orta Okulu ise dördüncülüğü elde etti.

Yeni Mahalle Kapalı Spor Salonunda düzenlenen ödül törenine Gençlik Merkezi Müdürü Ayhan Tekin, Şube Müdürleri Yaşar Sarıkaya, Faruk Dursun, Hentbol İl Temsilcisi Ayhan Dursun, beden eğitimi öğretmenleri, antrenörler, veliler ve sporcular katıldı.

Küçükler hentbol müsabakaları sona erdi

Küçükler hentbol müsabakaları sona erdi

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT