1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kulu’daki miniklerden Mehmetçiğe mektup

Kulu’daki miniklerden Mehmetçiğe mektup

Konya'nın Kulu İlçesinde, anaokulu öğrencileri Afrin'de terörle mücadele eden Mehmetçiğe moral vermek amacıyla İlçe Jandarma Garnizon Komutanlığını...

Kulu’daki miniklerden Mehmetçiğe mektup

Konya'nın Kulu İlçesinde, anaokulu öğrencileri Afrin'de terörle mücadele eden Mehmetçiğe moral vermek amacıyla İlçe Jandarma Garnizon Komutanlığını ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sultan Ahmet Kaymak, şube müdürleri, anaokulu Müdüresi Suzan Kılınçkaya, öğretmenler ve anaokulu öğrencileri, Kulu İlçe Jandarma Garnizon Komutanlığını ziyaret etti. Ziyarette anaokulu öğrencileri, yaptıkları Türk bayrağı ve çiçeği, Garnizon Komutanına takdim etti. Karakol yemekhanesinde, ana okulu öğrencilerine Jandarma Genel Komutanlığı tarafından çocuklar için hazırlanan asker, askerin görevleri ve diğer sportif aktivitelerinin yer aldığı çeşitli sinevizyon gösterimi izletildi. Jandarma tarafından çocuklara, Türk bayrağı dağıtılarak çeşitli ikramlarda bulunuldu. Asker koğuşu ve diğer birimler gezilerek görevleri hakkında bilgilendirilen çocuklar, aileleriyle birlikte yazdıkları mektupları Afrin'de görevde olan Türk ordusu ve güvenlik güçlerine gönderilmek üzere Garnizon Komutanına teslim etti.

Kulu’daki miniklerden Mehmetçiğe mektup

Kulu’daki miniklerden Mehmetçiğe mektup

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT