1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kurtköy'de Teröre Lanet Yürüyüşü

Kurtköy'de Teröre Lanet Yürüyüşü

Kurtköy Mahalle Muhtarlığı önünde Toplanan Bir Grup, Son Günlerde Yaşanan Terör Olaylarını Protesto Etmek İçin "Teröre Lanet Yürüyüşü" düzenledi.

Kurtköy'de Teröre Lanet Yürüyüşü

Kurtköy Mahalle  Muhtarlığı önünde Toplanan Bir Grup, Son Günlerde Yaşanan Terör Olaylarını Protesto Etmek İçin "Teröre Lanet Yürüyüşü" düzenledi.

Ülkenin dört bir yerinden gelen Şehit haberlerinin üzerine Pendik’in Kurtköy  mahallesi harekete geçti. Kurtköy Mahalle Muhtarlığınca organize edilen  "Teröre Lanet Yürüyüşü"  yüzlerce kişinin katılımı ile gerçekleşti.
 Muhtarlık önünde toplanan kalabalık grup "Kahrolsun PKK", "Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez" diyerek Pendik'e doğru yürüdü . Gruba yoldan geçen insanlar da attıkları sloganlarla destek verdi.

Kurtköy Şehitlerine Sahip Çıktı

Yürüyüş sonunda Kurtköy Muhtarlığı önünde,  konuşan Kurtköy Muhtarı Hüseyin Ekşi;"Bugün, Kurtköy Halkı şehidine sahip çıktı. Bugün Kurtköy Halkının ne kadar duyarlı bir halk olduğunu, bu vatanın asla bölünemeyeceğini buradaki coşku, inanç ve heyecan bir kez daha gösterdi.. Şehidine sahip çıkamayan, duyarlılık gösteremeyen insanlar, hiç zahmet etmeyip evlerinde otursunlar" şeklinde konuştu.

6160130.jpg

 

HABERE YORUM KAT

2 Yorum