1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Kuşadası Berlin ITB fuarında stand açtı

Kuşadası Berlin ITB fuarında stand açtı

Kuşadası, bu yıl 51'inci kez kapılarını açan ITB Berlin Uluslararası Turizm Borsası Fuarı'nda yerini aldı.

Kuşadası Berlin ITB fuarında stand açtı

Kuşadası, bu yıl 51'inci kez kapılarını açan ITB Berlin Uluslararası Turizm Borsası Fuarı'nda yerini aldı. Dünyanın en önemli turizm buluşmalarından olan ITB Berlin'de Kuşadası Belediyesi öncülüğünde açılan Kuşadası standında, turizmcilerle birlikte ilçenin doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerinin tanıtımı yapılıyor.

Dünyanın en önemli turizm fuarlarından olan ITB Berlin Uluslararası Turizm Borsası Fuarı, Almanya'nın başkenti Berlin'de 51'inci kez kapılarını açtı. Berlin Fuar Merkezi'nde 160 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulan ITB Berlin, 12 Mart'a kadar devam edecek. 187 ülkeden çok sayıda üst düzey nitelikli alıcı, 10 bin dolayında katılımcı ve 26 bin dolayında kongre ziyaretçisini buluşturacak olan ITB Berlin'in 60 bin ziyaretçi ve 120 bin dolayında ticari ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor.

Türkiye'nin 3 bin 79 metrekarelik alanda 121 stantla tanıtıldığı ITB Berlin'e Kuşadası 61 metrekarelik bir stantla katılıyor. Kuşadası Belediyesi'nin öncülüğünde turizmcilerin katılımı ile açılan stantta hazırlanan görsel ve bilgilendirici materyaller ve dağıtılan promosyonlarla ilçenin sahip olduğu turizm potansiyeli ve konaklama imkanları etkin bir biçimde tanıtılyor. Fuarın ilk gününde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun da ziyaret ettiği Kuşadası standı, tur operatörü ve seyahat acentalarının yetkilileri ile turizm sektör temsilcileri tarafından yoğun ilgiyle karşılanıyor.

Kuşadası Berlin ITB fuarında stand açtı

Kuşadası Berlin ITB fuarında stand açtı

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT