1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Kütahya’dan Manisa Büyükşehir Belediyesine övgü

Kütahya’dan Manisa Büyükşehir Belediyesine övgü

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Kütahya Pazarlar Belediye Başkanı Cavit Erdoğan ve Simav ilçesine bağlı Çitgöl...

Kütahya’dan Manisa Büyükşehir Belediyesine övgü

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Kütahya Pazarlar Belediye Başkanı Cavit Erdoğan ve Simav ilçesine bağlı Çitgöl Beldesi Belediye Başkanı Yüksel Ünal'ı makamına konuk etti.

Kütahya Pazarlar Belediye Başkanı Cavit Erdoğan ve Simav ilçesine bağlı Çitgöl Beldesi Belediye Başkanı Yüksel Ünal, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç'i makamında ziyaret etti. Genç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuklarına teşekkür etti. Manisa Büyükşehir Belediyesinin şehre kazandırdığı dev yatırımlarla Manisa'nın daha güzel bir görünüme kavuştuğunu belirten belediye başkanları, "Manisa Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarını dışarıdan izledikçe gurur duyuyoruz. Manisa'ya her gelişimizde, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetlerle şehrin daha farklı bir görünüme kavuştuğunu görüyoruz. Bu anlamda başarılı hizmetlerinden dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'ü de tebrik ediyoruz" ifadelerinde bulundu.


Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT