1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Lol Urf modu ne zaman gelecek? LOL URF saat kaçta gelecek?

Lol Urf modu ne zaman gelecek? LOL URF saat kaçta gelecek?

Lol Urf büyük bir heyecanla bekleniyor. 28 Ekim olarak belirlenen yayın tarihi için pek çok oyun sever Lol Urf saat kaçta çıkacak diye meraklanmakta. Peki Lol Urf modu ne zaman gelecek? Lol Urf saat kaçta gelecek? İşte cevabı...

Lol Urf modu ne zaman gelecek? LOL URF saat kaçta gelecek?

Oyun severler için heyecanlı bekleyiş! LoL Urf modu için geri sayım başladı. Yeni sürüme saatler kala ise heyecan dorukta. Peki Lol Urf modu ne zaman gelecek? Lol Urf saat kaçta gelecek? İşte cevabı...

LOL Urf ne zaman gelecek ve geldi mi derken 28 Ekim tarihine giriş yapıldı. League Of Legends (LOL) yapımcıları Riot Games'in 10. yıl için özel olarak yapılandırdığı Urf modu, kısa süreliğine erişime açık olacak. Her ne kadar kısa süreliğine olsa da Urf'un kalıcı bir hale gelmesi için uğraştıklarını söyleyen yapım ekibi, modun sorunlarını çözmek için uğraştıklarını söyledi. Peki, LOL Urf ne zaman ve saat kaçta gelecek? İşte, oyun hakkında o detaylar

Lol Urf modu ne zaman gelecek? LOL URF saat kaçta gelecek?

LOL Urf modu için heyecanlı bekleyiş başladı. Bazı değişikliklerle birlikte 28 Ekim tarihinde yayınlanacağı duyurulan LOL Urf modu için güne çok erken saatlerde başlayan binlerce oyunsever, LOL Urf'un saat kaçta çıkacağını araştırmaya başladı. Peki, LOL Urf saat kaçta yayında olacak? İşte, oyunseverlerin günlerdir beklediği Urf modunun çıkacağı saat hakkında bazı bilgiler

LOL URF MODU SAAT KAÇTA GELECEK?

LOL kaynaklarından yapılan açıklamalara göre, oyunun TSİ 29 Ekim gecesi saat 02.00'da yayında olması bekleniyor. Oyun 12 Kasım tarihine kadar yayında olacak.

 

 

İşte, oyunun tasarımcılarından detaylı açıklamalar;

KALICI URF İÇİN ÇALIŞILIYOR

"Asla gelmeyeceğini söylediğimiz bir modu neden geri getirdiğimizi merak edebilirsiniz. Doğrusunu söylemek gerekirse bu bir deney. League of Legends’ın bu özel dönüm noktası için URF’ün “yeni” bir versiyonunu deniyoruz; fakat olası oyuncu kaybını göz önünde bulundurduğumuzda, hâlâ bu oyun modunun riskli olduğunu düşünüyoruz. Yine de oyuncuların URF’ün geri dönmesini istediğinin farkındayız ve bunu başarmak için elimizden geleni yapacağız."

Lol Urf modu ne zaman gelecek? LOL URF saat kaçta gelecek?

URF'UN SORUNLARI ÇÖZÜLÜYOR

Peki Lol Urf modu ne zaman gelecek? Lol Urf saat kaçta gelecek? İşte cevabı...

"Modu geri getirmeyi deneyeceksek, 10. yıldönümümüzden daha iyi bir zaman olamaz. Modun sorunlarını çözmek için pek çok değişikliğe gittik (umarız bunu başarırız) ve sınırlı süreliğine olsa bile topluluğumuza teşekkür etmek istedik. 

Yaptığımız değişikliklerin etkisini görebilmek için, URF’ün bu versiyonu hakkındaki tüm görüşlerinizi dinleyeceğiz ve aynı zamanda modu kaldırmamıza yol açan verileri analiz edeceğiz."

URF SÜREKLİ YAYINDA MI OLACAK?

"Kesinlikle hayır. Bu bir deney. URF’ü anlamlı biçimde iyileştirdiğimizi umuyoruz ama modu sadece tek seferliğine getirmeyi planlıyoruz. Geçmişte URF’ün oyuncular üstünde olumsuz etkiler oluşturduğunu net bir şekilde açıklamıştık. Mod, özellikle insanların hevesini öldürüyor ve LoL’ü hepten bırakmasına sebep oluyordu. Değişikliklerin ardından durum düzelmezse, URF’ü sadece tek seferliğine gelen özel bir etkinlik olarak rafa kaldırmak zorundayız. 

Umarız URF’e getirdiğimiz değişikliklerle bu sorunların bazılarına yol açan durumları düzeltebilmişizdir. Ayrıca yıllardır Sihirdar Vadisi ve şampiyonlara getirdiğimiz iyileştirmelerle de aynı etkiyi oluşturmayı umuyoruz. Ancak her şeyin yoluna girip girmediğinden emin değiliz."

Lol Urf modu ne zaman gelecek? LOL URF saat kaçta gelecek?

URF MODUNDA NELER DEĞİŞİYOR?

İlk olarak, şampiyon seçimine yasaklamalar ekledik. Takımlar önce yasaklamalarını kesinleştirecek, daha sonraysa standart kapalı seçime devam edecek. İki takım da aynı şampiyonları seçebilecek.

Haftalar süren testler sonrası getirdiğimiz ikinci değişiklikse, tıpkı ARAM’daki şampiyon dengelemeleri gibi bu modda da tüm şampiyonlara dengeleme ayarlamaları yaptık. Ayrıca şampiyonları düzenlemek için kullandığımız süreci büyük ölçüde geliştirdik. Böylece aşırıya kaçan şampiyonları bulduğumuzda daha çabuk davranabilecek ve ARAM’ı iyileştirmek için kullandığımız dengeleme araçlarını ve tekniklerini burada da uygulayabileceğiz. Şampiyonları seçebilme olanağının, modun dengesini son derece önemli kıldığının farkındayız ve her şeyin makul bir durumda olması için takipte kalacağız. 

Son olarak, URF çıktığından beri Sihirdar Vadisi’ne getirdiğimiz bazı oyun akışı unsurlarını (kule barikatları gibi) bu moda da uyarladık ve daha fazla şampiyonun kendini gösterebilmesi için Kadim Ejderha’yı zayıflattık.

MANCINIK GERİ GELİYOR

Evet! RURF’te iyi biçimde işleyen bütün değişiklikleri koruyoruz. Dolayısıyla mancınık geri dönüyor, Kadim Ejderha hâlâ güçlü (ama eskisi kadar değil). Ayrıca oyunu güzel ve heyecanlı kılacak birkaç değişiklik daha getiriyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT