1. WEB TV
  2. GÜNDEM
  3. Lösemi hastası Zeynep'e arkadasşlarından duygulandıran sürpriz

Lösemi hastası Zeynep'e arkadasşlarından duygulandıran sürpriz

Pendik'te ilkokul öğrencisi olan lösemi hastası Zeynep Kübra Kaya'ya okul arkadaşlarının yaptığı sürpriz herkesi gözyaşlarına boğdu.

Pendik'te bir ilkokulda 2. sınıf öğrencisi olan lösemi hastası Zeynep Kübra Kaya'ya destek olmak için okul arkadaşları bir sürpriz hazırladı. Çocuklar, küçük Zeynep'in evinin önüne 'Zeynep seni çok seviyoruz' yazılı pankart ile gelerek adıyla tezahürat yaptılar. Dışarıdaki sesleri duyan küçük kız, balkona çıktığında okul arkadaşlarını gördü ve duygusal anlar yaşadı. Evinden dışarıya çıkan küçük Zeynep, arkadaşlarına ve öğretmenine sımsıkı sarıldı. Çocukların lösemi hastası kıza yaptığı sürpriz hem Zeynep'in hem de gören herkesi adeta ağlattı. İlkokul çocuklarının lösemi hastası kıza yaptıkları sürpriz, Hababam Sınıfı filminde öğrencilerin Mahmut Hoca'ya hastanede yaptıkları sürpriz ziyareti akıllara getirdi.

Arkadaşlarının sürprizi karşısında mutluluk yaşayan Zeynep, "Herkes bağırdığı için sesler birbirine karıştı, kimin olduğunu anlayamadım. İlkokul aklıma geldi ama, balkona çıktığım anda onları gördüğümde değişik bir duygu yaşadım. Çok güzel bir duygu" dedi.

05 Kasım 2019 Salı 11:33
VİDEOYA YORUM KAT
Benzer Videolar