1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Mahmut Biroğlu, DTSO seçim startını verdi

Mahmut Biroğlu, DTSO seçim startını verdi

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) sarı listeden 3. grup kamu ve yapı müteahhitler adayı olan iş adamı Biroğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı...

Mahmut Biroğlu, DTSO seçim startını verdi

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) sarı listeden 3. grup kamu ve yapı müteahhitler adayı olan iş adamı Biroğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Biroğlu seçim çalışmalarına başladı.

Seçim çalışmaları kapsamında İhlas Haber Ajansı Diyarbakır Bölge Müdürü Abdulkerim Kantarcıoğlu ile görüşen Biroğlu, yoğun bir tempo ile hizmetlerini anlatmak üzere seçim startını verdiğini söyledi. Hükümet tarafından alınan karar ile 14 Nisan'da yapılması planlanan seçimde adaylar yoğun bir tempo ile hazırlığa başladı. Diyarbakır'ın kalkınması ve bölgeye daha çok yatırımın getirilmesi için projeler yapacaklarını ve kentin isminin terörle değil, hizmetlerle anılmasını sağlayacaklarını ifade eden Biroğlu, DTSO meclisi seçimleri için yoğun bir çalışma temposu içine girdiklerini söyledi. Amaçlarının Diyarbakır'ı hak ettiği yere taşımak olduğunu ifade eden Biroğlu, seçilmesi halinde ticari deneyimlerini Diyarbakır'ın menfaatleri doğrultusunda kullanacağını kaydetti.

Mahmut Biroğlu, DTSO seçim startını verdi

Mahmut Biroğlu, DTSO seçim startını verdi

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT