1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mahmut Kılıç Kamoyu açıklaması

Mahmut Kılıç Kamoyu açıklaması

Mahmut Kılıç Kamoyu açıklaması

Sevgili Hemşerilerim, Gönüldaşlarım;

Biz hep doğruları söyledik. Pendik'in bütün problemlerini açık ve net bir şekilde ortaya koyduk, ilçemiz için güzel projelerimizle halkımızın karşısına çıktık. Halkımız, Türkiye siyasetinin olağanüstü şartlarının da etkisiyle tekrar aynı kadronun devamını münasip gördü. Kazanan arkadaşımıza yeni dönemde başarılar diliyorum. Kendilerine yapacakları hayırlı çalışmalarında başarılar dilerim. Bu dönemde İsraftan, Usulsüzlükten ve kişiye özel uygulamalardan kaçınmalarını, Adil bir yönetim sergilemelerini dilerim.

Seçim kampanyası sürecinde “Önemli olan düşünce farklılıklarımız değil, ortak noktamız olan Pendik’in menfaati ve geleceğidir” demiştik ve Kazanmamız halinde ilçemizde bulunan bütün siyasi partilerin müspet projelerine yer vereceğimizi belirtmiştik. Bu anlayışı seçilen arkadaşlarımızın da benimsemesini tavsiye ediyorum. Bu anlamda Seçim süresince dillendirdiğimiz bütün projelerimizi uygulamalarında hiçbir sakınca görmüyor, hatta memnun olacağımızı belirtiyorum.

Bütün hayırlı Çalışmalarda üzerimize düşenleri yerine getireceğimizi, İlçemizde yaşayanların aleyhine uygulanacak her türlü icraatın karşısında olarak mücadele vereceğimizi ilan ediyorum.

Seçim sonuçlarının açıklanması itibariye çok yoğun bir şekilde aldığımız telefon ve mesajlar gösteriyor ki, seçimi kazanamadık ama gönülleri kazandık. Bu seçimler vesileyle birçok yeni dostlar edindik. Hepinize teşekkür ediyorum.

Bizim için aslolan vicdanlarda temiz sadâlar bırakmaktır. Muhteşem bir ilgi, alaka ile bizleri bağrına basan, güler yüz ve teveccühlerini esirgemeyen tüm Pendiklilere, Kıymetli teşkilat mensuplarımıza, tüm ekip arkadaşlarıma ve bizim için dua eden bütün kardeşlerime fedakar çalışmalarından teşekkür ediyorum, Cenabı Hak kendilerinden razı olsun.

Saadet Partili arkadaşlarım ve şahsım olarak 31 Mart itibariyle Çalışmalarımıza "Bismillah" dedik ve heyecanımızdan ve azmimizden hiç bir şey kaybetmeden önümüzdeki dönem için çalışmaya başladık. Çünkü biz biliyoruz ki "ZAFER İNANANLARINDIR VE ZAFER YAKINDIR"

Saygılarımla

HABERE YORUM KAT