1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mahmut Kılıç'ın 10 Ocak Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

Mahmut Kılıç'ın 10 Ocak Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

Saadet Partisi Pendik İlçe Başkanı Mahmut Kılıç bir basın bildirisi yayınlayarak gazetecilik mesleğini icra eden herkesin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Mahmut Kılıç'ın 10 Ocak Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

Kılıç'ın Açıklaması O Basın Açıklaması;

Pendik'imizin Değerli Basını;

"Toplumsal hayattaki etkinliğini gün geçtikçe arttıran, demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olan ve insanlara haber/bilgi akışı sağlamak gibi çok yönlü bir misyonu gerçekleştiren ve aynı zamanda haberciliğin yanında ciddi bir eğitim işlevini de yerine getiren basınımızın sorumlulukları son derece ağırdır. Değerli basınımız, başlı başına bir kuvvet olarak; yolsuzlukların, kayırmaların, haksızlıkların önüne geçilmesinde etkin rol oynamış ve adaletin tecellisi noktasında görevini bugüne kadar layıkıyla yerine getirme gayreti içinde olmuştur.

Bu tarihi misyon çerçevesinde zaman zaman hayati tehlikelerle karşı karşıya kalmış olsa dahi kalemini ve objektifini hep gerçeğe ve tarafsızlığa ayarlamış olan basınımız; demokrasi, insan hakları, adalet gibi, bir insanın en temel haklarının tesisi için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir. Her zaman kurum ve kuruluşlarla halk arasında köprü olan basınımız, tüm gelişmeleri bütün ayrıntılarıyla kamuoyunun gündemine taşıyarak çözümüne de büyük katkılar sağlamaktadır. Halkın çıkarlarını savunan, önemli konularda kamuoyu oluşturan, ilkeleri ışığında görevini sürdüren bağımsız ve güçlü basınımız, demokrasi için vazgeçilmez öneme sahiptir.

Toplumumuzun bilgi ve haber almasında önemli rol oynayan, görevini ifa etmek uğrunda her türlü hava şartında, gece gündüz demeden en olumsuz şartlarda dahi yılmadan çalışan, başta Pendik Basınımız olmak üzere bütün gazetecileri fedakar çalışmalarından ötürü tebrik eder, hep güzel haberler vermelerini temenni ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ederiz."

Mahmut Kılıç

Pendik İlçe Başkanı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.