1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Maliyeye borcu olmayan, Elazığ Belediyesine plaket

Maliyeye borcu olmayan, Elazığ Belediyesine plaket

Elazığ Belediyesi olarak her zaman kentin gelişmesi noktasında diğer kamu ve kuruluşlarıyla birlikte hareket ettiklerini belirten Belediye Başkanı Mücahit...

Maliyeye borcu olmayan, Elazığ Belediyesine plaket

Elazığ Belediyesi olarak her zaman kentin gelişmesi noktasında diğer kamu ve kuruluşlarıyla birlikte hareket ettiklerini belirten Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, el ele verip kenti kalkındıracaklarını söyledi.

Elazığ Defterdarı Osman Akdemir, Elazığ Belediyesi'nin 2017 yılı içinde ödemelerini düzenli olarak yapması ve maliyeye borcu olmamasından dolayı Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'a teşekkür ziyareti gerçekleştirerek plaket verdi.

Elazığ'ın gelişmesi ve büyümesi adına defterdarlığın çok büyük bir görevinin olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, "Tahsilat ve tahakkuk oranları da defterdarlığımızın ne kadar başarılı bir hizmet verdiğinin göstergesidir. Biz birlikte bir gücüz. Bütün kurum ve kuruluşlarıyla Elazığ'ın büyümesi için el ele verip şehrimizi büyüteceğiz ve kalkındıracağız. Elazığ Belediyesi olarak bizler her zaman Elazığ'ın gelişmesi noktasında diğer kamu ve kuruluşlarıyla birlikte hareket ediyor, gücümüzü birleştiriyoruz. Elazığ'ın daha yaşanılabilir bir şehir haline gelmesi için çalışmalarımızı birlikte yürütüyoruz. El ele verip şehrimizi kalkındıracağız" dedi.

Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı'nın 2017 veri hesaplarının açıklandığını aktaran Defterdar Osman Akdemir, "2017 yılı vergi incelemelerinde Elazığ Belediyesi'nin 2017 yılına ilişkin herhangi bir vergi borcu yok. Elazığ Belediyesi ödemelerini düzenli olarak yapıyor. Elazığ Belediyesi'ne, Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz'a teşekkür ediyorum. Elazığ Belediyemizin bu başarısının devamını diliyorum. İnşallah bu başarıları diğer il belediyelerine de örnek teşkil edecektir" diye konuştu.

Maliyeye borcu olmayan, Elazığ Belediyesine plaket

Maliyeye borcu olmayan, Elazığ Belediyesine plaket

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT