1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Maltepe Belediye Başkan Aday Adayı Kadem Ekşi

Maltepe Belediye Başkan Aday Adayı Kadem Ekşi

Maltepe Belediye Başkan Aday Adayı Kadem Ekşi

           2014   Yerel  Seçimlere sayılı zamanlar kala  partiler içindeki aday adaylık yarışını hızlandı. Partiler içindeki belediye başkan aday  adaylarının tek tek  başvuruda bulunmaları tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak Maltepe’de  Ekşioğlu  Şirketler Grubu Kurucu Üyesi  Kadem Ekşi Maltepe Cevahir Hotel  İstanbul Asia’da düzenlediği basın toplantısında Maltepe Belediye Başkanlığı için  AK  Parti’den aday  adaylığını açıkladı.

          İstanbul Üniversitesi  Joefizik Mühendisi bölümünden mezun olan Kadem Ekşi Maltepe halkını yakından ilgilendiren deprem ve  kentsel dönüşüm konularında uzman olmasının verdiği  güçle bu konular üzerinde özel çaba sarf edeceğini ve ilçenin İstanbul’da kentsel dönüşümün en doğru şekilde yapıldığı  yerler arasında  gösterileceği iddiasıyla yarışa hazır olduğunu belirtiyor.

         Çevreci ve doğa sever olarak tanınan Kadem Ekşi, Maltepe halkını sıkıştırılmış alanlardan çıkarıp doğayla iç içe sosyalleşebilecekleri alanlara  taşıyacağının garantisini verirken her gününü  halka hizmetle geçireceğinin sözünü veriyor.

        Maltepelilerin hak  ettikleri anlayışına kavuşması amacıyla ekibiyle birlikte tüm güçleriyle koştuklarını söyleyen Ekşi, çıktıkları yolun uzun soluklu bir yarış olduğunu ve asıl yarışın işe koyuldukları zaman başlayacağını belirtti.

HABERE YORUM KAT