Manisa'da servis midibüsü 2 TIR'ın arasında kaldı: 2 ölü,8 yaralı

Manisa'nın Akhisar ilçesinde işçileri taşıyan servis midibüsüne TIR çarpması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi hayatını kaybederken 8 kişi ise yaralandı.

Manisa'da servis midibüsü 2 TIR'ın arasında kaldı: 2 ölü,8 yaralı

Manisa'nın Akhisar ilçesinde meydana gelen trafik kazasında önündeki TIR yavaşladıktan sonra yavaşlayan servis midibüsüne arkadan gelen başka bir TIR çarpı. Kazada midibüste bulunan 2 kişi hayatını kaybederken 8 kişi ise yaralandı.

Kaza, saat 08.00 sıralarında, Kapaklı Mahallesi'nde meydana geldi. Manisa il merkezinden Akhisar yönüne giden 35 KJH 66 plakalı TIR bilinmeyen bir nedenle yavaşlayınca, arkasındaki tavuk firmasında çalışan işçileri taşıyan servis midibüsü de yavaşladı. Bu sırada arkadan gelen 35 HAN 93 plakalı bir diğer TIR ise, midibüse arkadan çarptı. Servis midibüsü her iki TIR'ın arasında kalarak hurdaya döndü. Kazada servis midibüsündeki 2 kişi öldü, 8 kişi ise yaralandı. Yaralılar çevre hastanelere kaldırıldı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Manisa'da servis midibüsü 2 TIR'ın arasında kaldı: 2 ölü,8 yaralıManisa'da servis midibüsü 2 TIR'ın arasında kaldı: 2 ölü,8 yaralıManisa'da servis midibüsü 2 TIR'ın arasında kaldı: 2 ölü,8 yaralıManisa'da servis midibüsü 2 TIR'ın arasında kaldı: 2 ölü,8 yaralı

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡