1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Maske takmayan 2 kişi metroda dehşet saçtı!

Maske takmayan 2 kişi metroda dehşet saçtı!

Kadıköy -Kartal metrosunda bu sabah maske uyarısı nedeniyle kavga çıktı. Metroda maske takmayı reddeden iki genç kız, onları uyaran bir kadın yolcuya saldırdı. O anlar saldırıya uğrayan kadın tarafından saniye saniye kaydedildi.

Yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye genelinde bir çok ilde maskesiz sokağa çıkma yasaklandı. Bu illerden biri olan ve salgın vakalarının en çok görüldüğü İstanbul'da maske takmayan iki kişi kendilerini uyaran bir yolcuya saldırdı.

Bu sabah Kadıköy -Kartal metrosunda yaşanan olayda, metroda yasak olmasına rağmen maske takmayan iki genç kız, bir kadın yolcu tarafından uyarıldı. Ancak maske takmamaya devam eden kadınlar, kadın yolcu cep telefonuyla görüntülemeye başladı.

Maske takmayan 2 kişi maskede dehşet saçtı!

KENDİSİNİ UYARMASINA SİNİRLENİP SALDIRIYA GEÇTİ

Bunun üzerine genç kızlardan biri kadın yolcuya saldırdı. Kavgada diğer yolcular müdahale etti, yolcular maske takmayan kızlara tepki gösterdi. Maske takmaya ikna edilemeyen genç kızlar, yolcularla bir süre tartıştı.

Maske takmayan 2 kişi maskede dehşet saçtı!

METRODAN İNDİRİLDİLER

Metroda çıkan kavga üzerine duraktaki güvenlik görevlileri müdahalede bulundu. Maske takmayan genç kızlar metrodan indirildi.

Maske takmayan 2 kişi maskede dehşet saçtı!

Bölge Gündem
Editör Ekibi
HABERE YORUM KAT