1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. MASKİ 4 koldan altyapı çalışmalarına başladı

MASKİ 4 koldan altyapı çalışmalarına başladı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Barbaros Mahallesi'nde 2 kilometrelik dere temizlik çalışmasına...

MASKİ 4 koldan altyapı çalışmalarına başladı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Barbaros Mahallesi'nde 2 kilometrelik dere temizlik çalışmasına başladı. Öte yandan MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar'ın Efendi Mahallesi'ndeki yeni yerleşim yerinin altyapı ihtiyacını karşılamak amacıyla içme suyu hattı döşedi.

MASKİ Genel Müdürlüğü, dere yataklarının vatandaşlar için tehlike oluşturmasının önüne geçmeye devam ediyor. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Yunusemre'nin Barbaros Mahallesi'nde dere temizlik çalışmasına başlandı. Mahalleden geçen derenin 2 kilometrelik bölümünde yapılan çalışma sayesinde vatandaşlar rahat bir nefes alacak.

MASKİ Genel Müdürlüğü, Manisalılara sağlıklı ve kesintisiz içme suyu sunabilmek adına çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor. Bu kapsamda, MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Efendi Mahallesi'ndeki yeni yerleşim bölgesine içme suyu hattı döşedi. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde tamamlanan içme suyu hattını, Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri ve MASKİ İlçe Şefi Murat İpek yerinde inceleyerek mahalle muhtarıyla görüştü.

MASKİ 4 koldan altyapı çalışmalarına başladı

MASKİ 4 koldan altyapı çalışmalarına başladı

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT