1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. MasterChef Danilo Zanna eşiyle tanışma hikayesini anlattı

MasterChef Danilo Zanna eşiyle tanışma hikayesini anlattı

Atv'de yayınlanan 'Elin Oğlu' programında tanınan ve konuşmasıyla dikkat çeken İtalyan Danilo Zanna, şimdi ise MasterChef Türkiye yarışmasında şef olarak ekrana çıkan Danilo Zanna eşiyle tanışma hikayesini anlattı.

MasterChef Danilo Zanna eşiyle tanışma hikayesini anlattı

MasterChef'te dikkatleri üzerine çeken Danilo Zanna verdiği bir röportajda eşi ile tanışma hikayesini bu cüümlerler anlattı.

"ŞANGA'YA GİTMEK İSTİYORDUM GİDEMEDİK"

"Bir gün benim bir Türk arkadaşım beni Türkiye’ye davet etti. Buraya geldiğimde biriyle tanıştım ve aşık oldum. Bugün kendisi eşim. Evlendikten sonra burada yaşamaya karar verdik. Aslında ben Şangay’a gitmek istiyordum ama bunları düşünürken eşim bana hamile olduğunu söyledi ve Çin’in yemeklerine ve yaşam tarzına uyum sağlayamayacağını söyledi. İstanbul’da yaşamaya devam etti

KIZ İSTEME TÖRENİNİ ANLATMIŞTI

Çift 2012 yılında nikah masasına oturdu. Zanna, katıldığı 3 Adam programında da kız isteme töreninden ve Türk adetlerinden bahsetmişti...

"ALLAH'IN EMRİ PEYGAMBERİN KAVLİ İLE"

"Eşim Giresunlu. Evleneceğimiz zaman babam eşimi istemek için buraya geldi. Kız isterken bir cümle söyleniyor ya 'Allah'In emri, peygamberin kavli ile...' diye. Babam ezberledi ve bu cümleyi söyledi. Ben de şaşırdım. Sonra tuzlu kahve...Biz iki düğün yaptık. Biri İtalya'da, biri burada..."

Danilo Zanna'nın bu evlilikten Zeno Tibet adında bir de oğlu var. Ünlü şef, sosyal medya hesabında sık sık oğlu ile birlikte olduğu paylaşımlar yapıyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT