1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Masterchef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? | Masterchef elemeye kim kaldı?

Masterchef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? | Masterchef elemeye kim kaldı?

MasterChef Türkiye artık Pazartesi-Salı-Çarşamba günleri ekrana geliyor. Tv8'in vazgeçilmez yarışması Masterchef Türkiye yine heyecanlı anları ile ekrana kitlemeye devam ediyor. Peki Masterchef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Masterchef'te elemeye kim kaldı? İşte 29 Ekim sonuçları..

Masterchef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? | Masterchef elemeye kim kaldı?

Masterchef Türkiye reyting rekorları kırmaya devam ederken artık Pazartesi- Salı- Çarşamba günleri ekranlara gelecek. Yeni haftanın liderliğini yapacak olan ismin öne çıktığı kaptanlık oyunu oldukça merak ediliyor. Peki Masterchef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Masterchef  elemeye kim oldu 29 Ekim sonucu..

Masterchef Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı ?

Atatürk'ün en sevdiği yemekleri hazırlayan Mavi ve Kırmızı takım tabaklarını gazilere sundu. Gazilerin verdiği puanlamanın ardından dokunulmazlığı kazanan takım Kırmızı oldu.

MASTERCHEF BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef'te dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım bireysel dokunulmazlığı almak ve elemeye girmemek için yarıştı. En iyi tabağı çıkaran isim Cemre oldu.

Masterchef Elemeye Kim Kaldı?

Bireysel dokunulmazlığı kazanan Cemre, elem potasına ilk olarak Rıfat'ı gönderdi. Diğer eleme adayları ise Ekin, Rıfat, Alican ve Eda oldu.

Masterchef kaptanlık oyununu kim kazandı? | Masterchef kaptan kim oldu 7 Ekim

MASTERCHER TÜRKİYE'DE EN SON KİM ELENDİ?

Dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazandığı için eleme mavi takımdan gerçekleşti. Eleme potasına Alican, Eda, Bahri ve Batuhan girdi. Şeflerin karşısına kalan son iki isim Bahri ve Alican oldu. Bahri MasterChef Türkiye’ye veda etti. Bahri duygu dolu anlar yaşadı.

HABERE YORUM KAT