1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Masterchef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? | Masterchef elemeye kim kaldı?

Masterchef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? | Masterchef elemeye kim kaldı?

MasterChef Türkiye artık Pazartesi-Salı-Çarşamba günleri ekrana geliyor. Tv8'in vazgeçilmez yarışması Masterchef Türkiye yine heyecanlı anları ile ekrana kitlemeye devam ediyor. Peki Masterchef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Masterchef'te elemeye kim kaldı? İşte 19 Kasım sonuçları..

Masterchef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? | Masterchef elemeye kim kaldı?

Masterchef Türkiye reyting rekorları kırmaya devam ederken artık Pazartesi- Salı- Çarşamba günleri ekranlara gelecek. Yeni haftanın liderliğini yapacak olan ismin öne çıktığı kaptanlık oyunu oldukça merak ediliyor. Peki Masterchef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Masterchef  elemeye kim oldu 19  Kasım sonucu..

Masterchef Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı ?

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen 50. bölümünde Ankara'da AVM'ye konuk olan yarışmacılar, eleme potasından kurtulmak için mücadele verdi. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları AVM'de yemek pişirerek zorlu anlar yaşadı. Yarışmacıların yaptığı yemeklerin tadına bakan vatandaşlar, oylama bölümüne geçti. En fazla puanı alan takımı MasterChef şefleri açıkladı.

MasterChef'in 19 Kasım tarihinde, en fazla oyu alarak haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan takım kırmızı takım oldu.

MASTERCHEF BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası mavi takım yarışmacıları bu kez eleme oyunu için mutfağa girdi. MasterChef'in son bölümünde bireysel dokunulmazlığı Cemre kazandı.

Masterchef kaptanlık oyununu kim kazandı? | Masterchef kaptan kim oldu 7 Ekim

Masterchef Elemeye Kim Kaldı?

Mavi takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Cemre, haftanın ilk eleme adayı olarak Yasin'in ismini verdi. 2. eleme adayı ise yapılan oylama sonrası belli olacak.

HABERE YORUM KAT