1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Masterchef kaptanlık oyununu kim kazandı? | Masterchef kaptan kim oldu 28 Ekim

Masterchef kaptanlık oyununu kim kazandı? | Masterchef kaptan kim oldu 28 Ekim

MasterChef Türkiye Pazartesi-Salı-Çarşamba günleri ekrana gelmeye hazırlanıyor. Tv8'in vazgeçilmez yarışması Masterchef Türkiye yine heyecanlı anları ile ekrana kitlemeye devam ediyor. Peki Masterchef kaptanlık oyununu kim kazandı? Masterchef kaptan kim oldu 28 Ekim sonuçları..

Masterchef kaptanlık oyununu kim kazandı? | Masterchef kaptan kim oldu 28 Ekim

Masterchef Türkiye reyting rekorları kırmaya devam ederken artık Pazartesi- Salı- Çarşamba günleri ekranlara gelecek. Yeni haftanın liderliğini yapacak olan ismin öne çıktığı kaptanlık oyunu oldukça merak ediliyor. Peki Masterchef kaptanlık oyununu kim kazandı? Masterchef kaptan kim oldu 28 Ekim sonucu..

Masterchef Kaptanlık Oyununu Kim Kazandı ?

MasterChef’in 28 Ekim Pazartesi günü yayınlanan bölümünde gergin anlar yaşandı. İstenilen kurabiyeleri verilen süre içerisinde bitiremeyen Güzide, Batuhan, Kıvanç, Yasin, Ekin ve Alican’a şefler çok sert tepki gösterdi. Suna yaptığı kurabiyelerden birisini yediği için Somer şef tarafından cezalandırıldı ve tabağı puanlandırılmadı. Kaptanlık oyununda finale Rıfat ve Cemre kaldı. Rıfat en iyi kurabiyeyi yaparak kaptan seçildi ve mavi takımın kaptanı oldu.

Masterchef En Son Kaptan Kim Oldu?

Kaptanlık oyununu kazanan Rıfat kırmızı takımın kaptanlığına Mustafa’yı seçti. Daha sonra ikili sırayla kendi takımlarını kurdular.

Mavi takım: Rıfat, Cemre, Yasin, Güzide, Eda, Ekin

Kırmızı takım: Mustafa, Suna, Batuhan, Alican, Murat, Kıvanç

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE CEZA OYUNU

MasterChef'te bir ilk yaşandı. Şefler kurebiyelerini bitiremeyen yarışmacılar arasından 2 tanesini direkt olarak eleme potasına göndereceklerini açıkladılar. Stüdyodaki herkes bu kararın ardından şoke oldu. Kurabiyelerini yetiştiremeyen yarışmacılar ceza oyunu için mücadele ettiler. Mehmet Şef tarafından yapılan Lax Bavyera yemeğini yapmaya çalışan yarışmacılar zor anlar yaşadı. Batuhan, Alican, Güzide, Kıvanç, Yasin ve Ekin MasterChef’te kalmak için kollarını sıvadı. Günün sonunda Alican ve Ekin eleme potasına girdiler. 

Masterchef kaptanlık oyununu kim kazandı? | Masterchef kaptan kim oldu 7 Ekim

MASTERCHER TÜRKİYE'DE EN SON KİM ELENDİ?

Dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazandığı için eleme mavi takımdan gerçekleşti. Eleme potasına Alican, Eda, Bahri ve Batuhan girdi. Şeflerin karşısına kalan son iki isim Bahri ve Alican oldu. Bahri MasterChef Türkiye’ye veda etti. Bahri duygu dolu anlar yaşadı.

HABERE YORUM KAT