1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. MasterChef Türkiye'de dün akşam kim kazandı? Neler yaşandı?

MasterChef Türkiye'de dün akşam kim kazandı? Neler yaşandı?

MasterChef Türkiye'de dün akşam yine heyecan doruktaydı. Yarışmanın 16. bölümünde 12 yarışmacı kıyasıya bir mücadele verdi. MasterChef'in ana kadrosuna dahil olan isimler ve dün akşama dair detaylar haberimizde yer alıyor.

MasterChef Türkiye'de dün akşam kim kazandı? Neler yaşandı?

Ekranların sevilen yarışması MasterChef'te heyecan dolu dizgin devam ediyor. Birbirindne lezzetli yemeklerle yarışmacılar mücadelelerini sürdürüyor. MasterChef Türkiye’nin dün akşam ekranlara gelen yeni bölümünde 16 kişilik ana kadroya seçilecek bir yarışmacı daha belirlendi. 14 yarışmacı final turunda şeflerin belirlediği yemeği hazırlayarak birinci olmak için ter dökmeye devam ediyor. Dün yapılan turda Serhat’ın yanına Duygu seçilmiş ve 16 kişilik ana kadronun ilk iki ismi olmuştu. Dün akşam yaşananlara dair tüm detaylar haberimizde...

MasterChef Türkiye'de dün akşam neler yaşandı? Kim üst tura çıktı?

MASTERCHEF'TE DÜN AKŞAM ÜST TURA KİM ÇIKTI?

Dün akşam yarışmacılar şeflerin istediği orman meyveli tartı yaptılar. Yeni bölümde Serhat ve Duygu'dan sonra son 16'ya kalan yarışmacı Özgül Coşar oldu. Bugün yine bir yarışmacı daha MasterChef ana kadrosuna dahil olacak.

MasterChef Türkiye'de dün akşam neler yaşandı? Kim üst tura çıktı?

STÜDYODA GERGİN ANLAR YAŞANDI

MasterChef'te dün gece kendilerine verilen 40 dakika sürede Orman Meyveli Tart yapan yarışmacılar, ellerinden gelenin en iyisiyle ortaya bir ürün koymaya çalıştılar. Tadım sırasında yarışmacılardan Furkan’ın önüne giden şefler, karşılarında pişmemiş bir ürünle karşılaştı. Mehmet Şef, bu ürünün neden böyle olduğunu sorunca Furkan, mazereti ekipmanlara bağladı. Bu sırada gerilen Mehmet Şef, yarışmacıyı stüdyodan kovdu.

MasterChef Türkiye'de dün akşam neler yaşandı? Kim üst tura çıktı?

Kübra Kaçmaz
Gece Editörü
HABERE YORUM KAT