Masumlar Apartmanı 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! "Ne yaptıysam senden öğrendim"

Masumlar Apartmanı 9. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı son bölümde İnci Han’ın sırrını öğrenmeye çok yaklaşır ancak Han, İnci’nin şüphelerini gidermek için beklenmedik bir şey yapar. İşte Masumlar Apartmanı 9. yeni bölüm fragmanı haberimizde...

Masumlar Apartmanı 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! "Ne yaptıysam senden öğrendim"

Masumlar Apartmanı 9. yeni bölüm fragmanı TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluştu. Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümünde Safiye ve Gülben arasında büyük bir kriz yaşanır ve Gülben Safiye'ye büyük bir tepki gösterir. İşte Masumlar Apartmanı 9. yeni bölüm fragmanı haberimizde...

Masumlar Apartmanı 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

MASUMLAR APARTMANI 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İnci Han’ın sırrını öğrenmeye çok yaklaşır. Han ise İnci’nin şüphelerini gidermek için beklenmedik bir şey yapar.

İkisinin evlendiğini öğrenen Gülben, Safiye’ye söyleyip söylememekte kararsızdır. Ege ablasının gizlice evlenmesini kabullenemez ve ona karşı tavır alır.

Masumlar Apartmanı 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Öte yandan Safiye, annesinin ölüm yıl dönümüne kusursuz şekilde hazırlanmaktadır. Bu, evdeki herkes için önemli bir gündür; Hikmet suçluluk ve pişmanlıkla boğuşurken, çocukları da geçmişi hatırlar.

Safiye, Han ve Gülben anneleri için değil, aslında kendi çocuklukları için yas tutmaktadır.

Masumlar Apartmanı 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Memduh ve Han açığa çıkan bir sır yüzünden yine karşı karşıya gelir. Han sorunlardan bir süre uzaklaşmak için İnci’ye bir sürpriz hazırlar ancak beklediği tepkiyi alamaz.

İnci’nin tek derdi Han’ın kendisinden gizlediklerini öğrenmektir. İkilinin arasındaki sular durulur gibi olduğu bir anda Ege’den gelen telefon ortalığı tekrar karıştırır.

Han bütün karmaşaya son vermek için gözünü karartıp harekete geçer.

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡