1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Meclis doktoru koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldı!

Meclis doktoru koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldı!

Meclis Hastanesi'nde çalışan doktor Y.B., koronavirüs şüphesiyle hastaneye yatırıldı. TBMM'de alarma sebep olan bu durumdan sonra geçen hafta o doktora muayene olan personel ve milletvekilleri tek tek arandı ve kendilerini izole edilmesi istendi.

Meclis doktoru koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldı!

TBMM'de koronavirüs paniği yaşanıyor. Meclis'in doktoru için virüs şüphesi var.

Meclis'te görev yapan doktorda ateş ve öksürük belirtileri üzerine Cuma günü Şehir Hastanesi'ne götürülerek corona virüsü testi yaptırıldı. Test sonucu negatif çıktı ancak doktorun tedbir amaçlı olarak hastanede tutulduğu açıklandı.

MİLLETVEKİLLERİ TEK TEK ARANDI

Son iki hafta içinde doktora giderek muayene olan kişiler aranarak kendilerini izole etmeleri ve TBMM'ye gelmemeleri istendi. TBMM Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada da doktorun tedbir amaçlı hastanede tutulduğu belirtilerek şu bilgi verildi:

  • Meclis Hastanesi'nde görevli bir doktorda ateş ve boğaz ağrısı belirtilerinin görülmesi üzerine şehir hastanesinde test yaptırılmış ve test sonucu negatif çıkmıştır.
  • Kendisi tedbir amaçlı olarak hastanede tutulmaya devam edilmektedir.
  • Ancak son 14 günde muayene ettiği kişiler telefonla aranarak, bilgilendirilmiş ve tedbir amaçlı olarak kendilerini izole etmeleri istenmiştir.

HABERE YORUM KAT