1. HABERLER

  2. BİYOGRAFİ

  3. Mehmet Murat Çalık kimdir? Aslen nereli? Beylikdüzü Belediye Başkanı

Mehmet Murat Çalık kimdir? Aslen nereli? Beylikdüzü Belediye Başkanı

31 mart 2019 yerel seçimlerinde CHP’de İstanbul Beylikdüzü Belediye başkan adayı olan Mehmet Murat Çalık kimdir, aslen nereli, kaç yaşında işte Mehmet Murat Çalık'ın özgeçmişi.

Mehmet Murat Çalık kimdir? Aslen nereli? Beylikdüzü Belediye Başkanı

Bugün adı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adaylığı için açıklanan Ekrem İmamoğlu'nun ardından Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Murat Çalık kimdir? İşte detaylar...

Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık kimdir?

Görevi neydi 1 Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul için yarışacağı CHP'de Beylikdüzü adayı da belli oldu. Parti Meclisi'nden geçen karara göre Mehmet Murat Çalık 31 Mart'ta partisinin yeni dönemde de iktidar kalabilmesi için mücadele edecek. Peki Mehmet Murat Çalık kimdir? Mehmet Murat Çalık görevi neydi. CHP'nin bugün açıklanan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı sonrasında Ekrem İmamoğlu'nun yerine kimin geleceği merak konusu oldu. İmamoğlu'ndan sonra partiyi yerel seçimlerde kimin temsil edeceği belirlendi. Mehmet Murat Çalık Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı. Çalık Beylikdüzü Belediyesi Başkan Danışmanı - Teknik Koordinatör olarak görev yaptı. Aslen Trabzonludur. İTÜ mezunudur.

HABERE YORUM KAT