1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Melikgazi Çalışanlarına Uyuşturucu İle Mücadele Semineri

Melikgazi Çalışanlarına Uyuşturucu İle Mücadele Semineri

İl Emniyet Müdürlüğü uzmanlarınca Melikgazi Belediyesi çalışanlarına yönelik "UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE ETKİN KULLANIMIN SAĞLANMASI" çalışmaları...

Melikgazi Çalışanlarına Uyuşturucu İle Mücadele Semineri

İl Emniyet Müdürlüğü uzmanlarınca Melikgazi Belediyesi çalışanlarına yönelik "UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE ETKİN KULLANIMIN SAĞLANMASI" çalışmaları ile ilgili teknik ve idari bilgilerin anlatıldığı uygulamalı eğitim verildi.

Belediye personeline yönelik...

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Belediye personeline yönelik hizmet içi eğitimlere önem verdiklerini çünkü bilgili, bilinçli ve işinde uzman ve güvenli bir personelin iş hacmi kapasitesinin her zaman yüksek olacağını söyledi.

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Uzman Personeli tarafından, Melikgazi Belediyesi Zabıta, Temizlik ve Park bahçeler de çalışan personele yönelik uyuşturucu ile mücadelenin anlatıldığı uygulamalı eğitimin son derece faydalı olduğunu belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç "Melikgazi Belediyesi hizmet içi eğitimlere son derece önem vermektedir. Özellikle kurum ve kuruluşlar ile ortak çalışmalar ve eğitim programları belediyemizin olmaz ise olmazlarındandır. Çünkü kurumlar arası diyalog ve iş paylaşımı topluma hizmet olarak yansımaktadır. Bu kapsamda İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube görevlilerince uyuşturucuların temini, satışı ve nitelikleri hakkında mücadele tekniklerinin anlatıldığı seminer verilmiştir. Örmekler ile anlatılan seminere belediyemizin özelikle saha da görevli olan Zabıta, temizlik ve park ve bahçeler biriminde çalışan elemanların katılımı sağlanmıştır" dedi.

Belediyenin idari yapısı, iş bölümü, koordinasyonu

Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, referans belediye olarak hizmet içi eğitim seminerlerine büyük önem verdiklerini ve sonuçlarının da çok faydalı olduğunu sözlerine ekledi.

Melikgazi Çalışanlarına Uyuşturucu İle Mücadele Semineri

Melikgazi Çalışanlarına Uyuşturucu İle Mücadele Semineri

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT