1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Meltem Miraloğlu'nun oynadığı çocuk 'gelin rolü' gerçek oldu

Meltem Miraloğlu'nun oynadığı çocuk 'gelin rolü' gerçek oldu

Atv'de yayınlanan ve çok tepki çeken 'Hayat devam ediyor' dizisinde çocuk gelin rolünde oynayan Meltem Miraloğlu kendinden 48 yaş büyük 80 yaşındaki Amerikalı zengin bir adamla 10 gün önce evlendiği ortaya çıktı.

Meltem Miraloğlu'nun oynadığı çocuk 'gelin rolü' gerçek oldu

Oyuncu Meltem Miraloğlu'nun kendinden 48 yaş büyük Amerikalı zengin bir adamla evlendiği iddia edildi.

OYNADIĞI FİLM GERÇEK OLDU

Hayat Devam Ediyor isimli dizide canlandırdığı 15 yaşında yaşlı bir adamla zorla evlendirilen Meltem Miraloğlu'nun 48 yaş büyük ‘Patrickle’ isimli 80 yaşındaki Amerikalı zengin bir adamla, 10 gün önce gizlice evlendi. Türkiye’deki ailesi, yakınları ve dostlarının bu evlilikten hiç haberi olmadı ama ailesi sonradan öğrendi. Miraloğlu,aynı zamanda İngilizce eğitimi almak için okula devam ediyor ve kocası son model arabası ile her gün onu okuldan almaya gidiyor.”

Meltem Miraloğlu'nun oynadığı çocuk 'gelin rolü' gerçek oldu

Meltem Miraloğlu'nun oynadığı çocuk 'gelin rolü' gerçek oldu

MELTEM MİRALOĞLU KİMDİR?

Meltem Miraloğlu, 13 Ocak 1987 yılında Diyarbakır’da doğdu. Güzel oyuncu 2 yaşında iken ailesinin geçimsizlik nedeni ile İstanbul’a gelmiştir. Küçük yaşlarından beri oyuncu olmak isteyen Miraloğlu, Müjdat Gezen Güzel Sanatlar Akademisi mezunudur.

“Hayat Devam Ediyor” dizisi ile ekranlar ile tanışan güzel oyuncu gösterdiği başarıdan dolayı “En iyi Drama” ödülüne layık görülmüştür.

1,70 boyuna sahip olan güzel oyuncu herkesin beğenisini kısa sürede toplamıştır. Hayatına oyunculukla devam eden güzel oyuncu Meltem Miraloğlu, “Adını Kalbime Yazdım” adlı dizide “Dicle” karakterini canlandırdı. Sekerat Son filminde rol aldı.

 

Meltem Miraloğlu'nun oynadığı çocuk 'gelin rolü' gerçek olduMeltem Miraloğlu'nun oynadığı çocuk 'gelin rolü' gerçek olduMeltem Miraloğlu'nun oynadığı çocuk 'gelin rolü' gerçek oldu

HABERE YORUM KAT