1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Merve Terim Çetin: İnanılmaz sinirliyim hesap sormak istiyorum

Merve Terim Çetin: İnanılmaz sinirliyim hesap sormak istiyorum

24 saattir hiç uyumadım, gece olunca korkum daha da artıyor diyen Merve Terim Çetin babası Fatih Terim'in koronavirüse yakalanmasına ve buna sebep olanlara ateş püskürdü.

Merve Terim Çetin: İnanılmaz sinirliyim hesap sormak istiyorum

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in koronavirüse yakalanmasının ardından kızlarından üzüntü dolu paylaşımlar gelmeye devam ediyor. Merve Terim ise babasının bu durumda olmasına öfkelenip hesap sormak istedi.

gdg.png
24 saattir hiç uyumadım, gece olunca korkum daha da artıyor tam bu saatlerde başlıyor endişem; iyiye gidiyor olması yüreğime su serpmiyor, ama oradan çıkmadan da iyiyi düşünemiyorum tam, uzakta olduğum için daha da tedirginim, çalan son 2 gece yarısı telefonunda birinde dedemi, birinde anneannemi kaybettim...

"İNANILMAZ SİNİRLİYİM HESAP SORMAK İSTİYORUM"

İyi düşünmeye çalışıyorum atlatacak diyorum kuvvetli o diyorum, sonra bile bile göz göre göre bunun olmuş olmasını kaldıramıyorum, buna sebep olanların hiç bir bedel ödemeden evlerinde rahatça oturmaları kanıma dokunuyor, inanılmaz sinirliyim, buna vesile olanlardan bir evlat olarak teker teker hesap sormak istiyorum, haksızlığa uğradığımı düşünüyorum ve isyan etmek istiyorum.

"BİR TÜRLÜ SABAH OLMUYOR"

Yaman'a belli etmemeye çalışıyoruz ama çocuk bu seziyor, dedem sakallarını kesmemiş bir şeye mi üzgün, sende o yüzden mi ağlıyorsun dedi bugün, onun için güçlü olayım diyorum onu da beceremiyorum,kendimi teselli edip her şey yoluna girecek, geçecek diyorum ama akşam oluyor.

Akşam olunca haber alamıyoruz, bir türlü sabahta olmuyor, geçmiyor da zaman bir tek yazmak iyi geliyor sanırım, o bize olan her şeyi göğüsler hep, onun için ben de bunu göğüsleyebilsem onun için diyorum, onu da yapamıyorum, hiçbir şey yapamamakta canımı acıtıyor, uzun lafın kısası ona bir şey olacak korkusunu içimden atamıyorum çünkü o bizim dağımız, ve dağımız giderse bağımız kopar bizim

HABERE YORUM KAT