1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. MESKİ’de hizmet içi eğitimler sürüyor

MESKİ’de hizmet içi eğitimler sürüyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MESKİ), vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunabilmek için düzenlediği kurum...

MESKİ’de hizmet içi eğitimler sürüyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MESKİ), vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunabilmek için düzenlediği kurum içi eğitimlerini sürdürüyor.

MESKİ çalışanlarına yönelik bilgisayar yazılımları, abone iş ve işlemleri ve yenilenen tarifeler yönetmeliği, MESKİ yönetim sistemi, taşınır kayıt ve kontrol yönetim sistemi, imza yetkileri yönergesi ve yazışma usulleri ile ilgili konularda eğitim verildi. Eğitimlerde ayrıca çalışanların motivasyonu ve iletişim tekniklerini geliştirmek için psikolojik destek ve motivasyon, stres yönetimi, diksiyon beden dili, etkili sunum teknikleri, inovasyon, planlama ve zaman eğitimi konularında uzman kişiler tarafından eğitim verildi. Öte yandan EFQM mükemmellik modeli dış değerlendirici, EFQM kuruluş içi değerlendirici eğitimi verilirken, TSE ISO 14001:2015 çevre yönetim sistemi temel eğitimi ile birlikte TSE 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi temel eğitimi de gerçekleştirildi.

MESKİ’de hizmet içi eğitimler sürüyor

MESKİ’de hizmet içi eğitimler sürüyor

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.