1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Metin Yıldız sevgilisi Gözde Karya’yı darbetti

Metin Yıldız sevgilisi Gözde Karya’yı darbetti

Oyuncu Metin Yıldız ve sevgilisi Gözde Kayra’nın eğlenceli gecesi karakolda bitti. Metin Yıldız tarafından darbedildiğini iddia eden Gözde Kayra, “Metin benimle evlenmek istiyordu, iç yüzünü görmüş oldum” dedi

Metin Yıldız sevgilisi Gözde Karya’yı darbetti

Altı yıl önce şiddet yüzünden eşi Elvan Pınar'dan boşanan oyuncu Metin Yıldız, yeni bir dayak skandalına daha imza attı. Metin Yıldız, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Gözde Karya ile Kadıköy'de eğlendi. Ancak gece, karakolda bitti.

KAVGA ARABADA BAŞLADI

Çift, önce arabada tartışmaya başladı. Metin Yıldız arabayı kenara çekti, ikilinin kavgası sokakta devam etti. Tartışma, Metin Yıldız'ın Gözde Kayra'ya şiddet uygulamasıyla son buldu.

Metin Yıldız sevgilisi Gözde Karya’yı darbettiMetin Yıldız sevgilisi Gözde Karya’yı darbetti

'BENİMLE EVLENMEK İSTİYORDU AMA...

'Gözde Kayra "Bu işin böyle olacağı belliydi. Benimle evlenmek istiyordu ama ben istememiştim" dedi. Metin Yıldız'dan her şeyin daha iyi olacağı yönünde söz aldığını belirten Gözde Kayra, "Düzelecek sandım ama olmadı. Sonunda iç yüzünü görmüş oldum. Ailem de bu ilişkiye karşıydı" dedi. Metin Yıldız'ın, Gözde Kayra'yı geçen yıl da darbettiği iddia edilmiş, ancak oyuncu yalanlamıştı

METİN YILDIZ KİMDİR?

Metin Yıldız, Aslen Ordu Fatsa'lı bir memur ailenin ortanca çocuğu olarak 20 Ağustos 1974 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Babası polisdir.
Lise mezunudur. 1996yılında profosyonel tiyatro hayatına başladı. Birçok tiyatro oyunu ve dizide rol aldıktan sonra 2003 yılına "Vizontele Tuba" ile birlikteBKM serüveni başladı. Halen BKM Mutfak'ta oyunculuk ve yazarlık yapmaktadır. Çok Güzel Hareketler Bunlar dizisinin en başarılı rol yazan usta oyuncularındandır.
Metin Yıldız, 2008 yılından beri Elvan Yıldız ile evlidir ve iki çocuğu vardır.

8 Nisan 2016 tarihinde vizyona giren ve yönetmenliğini Deniz Denizciler'in yaptığı "Türk Lokumu" adlı sinema filminde Alper Rende, Mustafa Topaloğlu,Oya Aydoğan, Muhlis Asan gibi isimlerle beraber rol almıştır.

Filmleri :
1997 - Ruhsar (Dizi)
1997 - Bir Demet Tiyatro (Dizi)
1999 - Deli Yürek (Dizi)
2002 - Sır Kapısı (Dizi)
2003 - Vizontele Tuuba (Film)
2003 - Çocuklar Duymasın (Dizi)
2004 - Kalp Gözü (Dizi)
2006 - Selena (Dizi)
2006 - Dondurmam Gaymak (Film)
2007 - Kutsal Damacana (Film)
2008-2010 - Çok Güzel Hareketler Bunlar
2008 - Sınıf (Dizi)
2009 - Çok Filim Hareketler Bunlar (Film)
2009 - Neşeli Hayat (Film)
2011 - Alemin Kıralı (Dizi)
2011 - Yangın Var(Film)
2012 - Oğlum Bak Git (Film) 2016 - Türk Lokumu (film)

HABERE YORUM KAT