1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin grup toplantısı konuşması

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin grup toplantısı konuşması

MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuşuyor..

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin grup toplantısı konuşması

Grup toplantısına "Yeni bir karanlık devrin müessir sonuçlarını yaşıyoruz" sözleriyle başlayan Devlet Bahçeli, sözlerini şöyle sürdürdü:

BU HAZİN GERÇEK KAYGI VERİCİDİR

"Akıl, iman ve insaf yolundan safılmasının Müslüman coğrafyasında ne tür belalara ortam açtığı yakinen görülmektedir. Manevi bir buhran hali adeta egemenlik kurmuştur. Müslüman görünümlü münafıklar İslam coğrafyasının mağlubiyetine hizmet etmektedir. Haçlıların yapamadığı ne kadar kötülük, kalleşlik varsa din bezirganları tarafından etap etap gerçekleştirilmektedir. Bu hazin gerçek kaygı vericidir.

İHANET KUMPASINA TEPKİ GÖSTERMEK İÇİN NEYİ BEKLİYORUZ

İslam toplumlarının bugünkü krizi efendimizi samimiyetle özümsemekten uzak olmalarıdır. Peygamberimiz neyi yasaklamışsa şu anda tam tersi yaşanmaktadır. En vahşi cinayetler İslam adına işleniyorsa, mezhepçilik kanser hücresi gibi yayılıyorsa ortada devasa bir problem var demektir. Tevhid Allah"ın varlığına birliğine imandır. Vahdet ise bir olmaktır. İsyan ve ihanet kumpasına tepki göstermek için neyi bekliyoruz. Ortadoğu coğrafyasına bakınız.

KRALLAR İSLAM TOPLUMLARINI SÖMÜRMEKTEDİR

Göreceksiniz ki adalet yoktur. Kardeşlik laftadır. Birlik ve beraberlik duyguları ağır hasarlıdır. Bunların yerine savaş vardır. İtilaf egemendir. Düşmanlık diz boyudur. İkilik hat safhadadır. Müslümanın Müslümanı katlettiği bir dünya cehennem değil de nedir? Buna karşılık batıya uşaklık yapmakta rahatsızlık duymayan krallar İslam toplumlarını sömürmektedir. Kral İstanbul"a ayak basmadan yüzlerce lüks araç hizmetine tahsis edilmiştir. Bu çelişki yumağı tevhid inancıyla bağdaşmakta mıdır? Tevhid müsrifliğin karşı cephesidir.

İSLAMİYETİ TERÖRLE İLİŞKİLENDİRENLER İBLİSLE SÖZ KESMİŞLERDİR

İslamiyeti terörle ilişkilendirmeye çalışan kim varsa elinde hançer, silah varsa vahşete Allah kelamıyla hizmet eden kim varsa sapkındır, katildir. İblisle söz kesmişlerdir.

AYRINTILAR GELİYOR..

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.