1. HABERLER

  2. SPOR

  3. "Mike Tyson ile dövüşme teklifi aldım!"

"Mike Tyson ile dövüşme teklifi aldım!"

Mike Tyson yıllar sonra ringlere dönmeyi planlıyor. Ayrıca rakip olmak isteyenlerin sayısı ise giderek artmakta...

"Mike Tyson ile dövüşme teklifi aldım!"

Yaşına rağmen hala ne kadar formda olduğunu paylaştığı videolarla gösteren Mike Tyson ile dövüşmek için herkes sıraya girdi.

Sosyal medya hesabından yayınladığı videolarla hala ne kadar formda olduğunu gösteren 53 yaşındaki Mike Tyson, ringlere geri dönmeye hazırlanıyor. Yayınlanan videodan sonra teklif üstüne teklif alan Mike Tyson’ın rakibinin kim olacağı merak ediliyor.

BİR RAKİP DAHA ÇIKTI

ABD’li eski boksör Evander Holyfield ile 23 yıl sonra yeninden karşılaşmak için neredeyse anlaşmaya varan Mike Tyson’a bir rakip daha çıktı. ABD’li karma dövüşçü 45 yaşındaki Tito Ortiz, TMZ’ye yaptığı açıklamada Mike Tyson ile karşılaşmak istediğini söyledi.

Mike Tyson ile dövüşme teklifi aldım!

Konu ile ilgili bir telefon konuşması yaptığını belirten Ortiz “Telefonda ‘Mike Tyson ile dövüşmeye ne dersin?’ şeklinde bir soru geldi. Bu beni çok heyecanlandırdı. Karşımdaki adama ‘Gerçekten mi? Bu benim için harika bir fırsat olur. Varım’ dedim” ifadelerini kullandı.

Mike Tyson ile dövüşme teklifi aldım!

Ortiz, hem kendisinin hem de Mike Tyson’ın atletik yeteneklerini kaybetmediklerinin altını çizerken, bu karşılaşmanın muhteşem olacağını sözlerine ekledi.

Mike Tyson ile dövüşme teklifi aldım!

Pınar Çehreli
Spor Editörü

HABERE YORUM KAT