1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Miley Cyrus'tan eski eşe küvet göndermesi

Miley Cyrus'tan eski eşe küvet göndermesi

Ağustos ayında çalkantılı evliliklerine son veren Miley Cyrus ve Liam Hemsworth birlikteliklerine son vermişti. Miley Cyrus'tan ise yeni aşka yelken açtı.

Miley Cyrus'tan eski eşe küvet göndermesi

Dünyaca ünlü şarkıcı Miley Cyrus eski eşine gönderme yaparak küvet pozunu paylaştı.Cyrus bu paylaşımı ise takipçileri tarafından "Liam'a neler kaybettiğini göstermek istiyor" yorumları geldi.

MİSİLLEME GELDİ

ABD'li şarkıcı Miley Cyrus ile eski eşi oyuncu Liam Hemsworth arasındaki çekişme sürüyor. Geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisiyle plajda samimi bir şekilde görüntülenen Hemsworth'e misilleme Cyrus'tan geldi.

"NELER KAYBETTİĞİNİ GÖSTERMEK İSTİYOR"

Bir süredir şarkıcı Cody Simpson'la birlikte olan 27 yaşındaki Cyrus, sevgilisine küvette poz verdi. Simpson sevgilisinin fotoğrafının Instagram hesabından paylaşırken, sosyal medya kullanıcıları bunu Cyrus'un Hemsworth'e mesaj gönderdiği şeklinde yorumladı. Birçok kullanıcı Cyrus'un pozu üzerine "Liam'a neler kaybettiğini göstermek istiyor" ifadelerini kullandı.

AĞUSTOS AYINDA AYRILMIŞLARDI

Cyrus ve Hemsworth bir dargın bir barışık evliliklerine Ağustos ayında son vermişti. Ünlü şarkıcı ekim ayından bu yana Simpson'la birliktelik yaşıyor.

HABERE YORUM KAT