1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletin İradesine Kim Saldırırsa Elini Bükeriz

Milletin İradesine Kim Saldırırsa Elini Bükeriz

Milletin İradesine Kim Saldırırsa Elini Bükeriz

 

Pendik Belediyesi Velibaba Bilgi Evi ve Spor Merkezi’nin açılışı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı ve Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan’ın katılımıyla gerçekleşti. Nitelikli bir semt merkezini Pendik’e kazandırdığı için Belediye Başkanı Kenan Şahin’i tebrik eden Akdoğan, 17 Aralık sonrası yaşanan sürece değinerek, “Milletin iradesine kim saldırırsa elini bükeriz” dedi.

Kültür merkezlerini birer birer açmayı sürdüren Pendik Belediyesi, bünyesinde halı saha, etüt merkezi, kütüphane, el sanatları satış merkezi, kurs alanları  ve kafeteryanın yer aldığı Velibaba Ali Ulvi Kurucu Bilgi Evi ve Spor Merkezi’ni de  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı ve Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan’ın katılımıyla hizmete sundu.  Açılışta konuşan Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, kültür değerlerimize önemli hizmetler etmiş insanların isimlerini kültür merkezlerine vermeye devam edeceklerini belirterek sırada Hüseyin Vassaf Kültür Merkezi Neşet Ertaş Kültür Merkezlerinin bulunduğunu söyledi. Başkan Şahin, Pendik Belediyesinin güçlü bir bütçeye sahip olduğunu da belirterek, “Belediyelerin içinde kim bu kadar tesis yapabildi? 16 adet  sosyal ve kültür tesisi, 6 spor tesisi yaptık. 100 bin m2 kapalı alan inşa ettik” dedi.

“Başkan Kenan Şahin’i tebrik ediyorum”

Açılış törenine katılan Başbakan Erdoğan’ın  Başdanışmanı ve Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, böyle nitelikli bir semt merkezini Pendik’e kazandırdığı için Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’i tebrik etti. Pendik’te gelinen noktayı bir örnekle değerlendirerek şöyle dedi: “1994 yılında Pendik Belediyesinde Kültür ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünde çalışmıştım. O zaman kentimizde sadece iki kültür merkezi varken bugün onlarcasının bulunduğunu görüyoruz. Bu durum belediyecilikte gelinen noktayı gösteriyor”dedi.

Konuşmasında 17 Aralık sürecine de değinen AK Parti Milletvekili Yalçın Akdoğan, bugüne kadar birçok saldırıyı göğüslediklerini ifade etti. Ülkedeki istikrar ve güvenden rahatsız olanın bu saldırıları gerçekleştirdiğini belirten Akdoğan, “Devletin içinde paralel yapıların MİT’e, Milli bankalara, hükümete yönelik tezgahlarını görüyoruz. Bu saldırılara millet ne dedi? Biz Erdoğan’ı yedirtmeyiz dedi. İster “Ergenekon”un beyazı, isterse siyahı olsun, milletin iradesine kim saldırırsa biz o eli bükeriz” şeklinde konuştu. Akdoğan, Türkiye’de vesayet düzeninin sürdüğünü belirterek,  “Aktör değişti, ancak vesayet ortadan kalkmadı” şeklinde konuştu. İnternet düzenlemesine de değinen Akdoğan, “kişilik haklarını düzenlemek için bu tür uygulamalar dünyanın her yerinde yapılıyor” dedi.

IMG_4411IMG_4451

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.