1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Milletvekili Açıkkapı:"Dünyada en kıymetli varlıklarımız evlatlarımızdır"

Milletvekili Açıkkapı:"Dünyada en kıymetli varlıklarımız evlatlarımızdır"

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı,"Her birimizin bilgi ve becerilerimizin mimarları olan öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz, velilerimiz hep beraber...

Milletvekili Açıkkapı:"Dünyada en kıymetli varlıklarımız evlatlarımızdır"

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı,"Her birimizin bilgi ve becerilerimizin mimarları olan öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz, velilerimiz hep beraber milli ve manevi değerleri yüksek, milletine, bayrağına, vatanına ve devletine faydalı bireyler yetiştirebilmenin gayretiyle gurur duydukları öğrencilerimizi hayata hazırlıyorlar"dedi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Ejder Açıkkapı, eğitim öğretim yılının ilk yarıyılının bitmesi nedeniyle açıklamada bulundu.

Milletvekili Açıkkapı açıklamasında; " Geleceğimiz, yarınlarımız olan yavrularımız, öğretmenlerimiz, idareci ve velilerimiz yoğun bir eğitim öğretim yarıyılının sonunda tatile girdi. Her birimizin bilgi ve becerilerimizin mimarları olan öğretmenlerimiz, idarecilerimiz, velilerimiz hep beraber milli ve manevi değerleri yüksek, milletine, bayrağına, vatanına ve devletine faydalı bireyler yetiştirebilmenin gayretiyle gurur duydukları öğrencilerimizi hayata hazırlıyorlar. Özellikle velilerimizin, karnesi zayıf olan öğrencilerimize yaklaşımlarının şefkat ve anlayışla olması evlatlarımızı geleceğe hazırlama açısından ehemmiyet arz etmektedir. Unutulmamalıdır ki, dünyada en kıymetli varlıklarımız evlatlarımızdır. En kıymetlilerimizin sağlığı, mutluluğu ise hiçbir karne ile ölçülemez.Evlatlarımızı ikinci yarıyıla zinde ve dinlenmiş olarak hazırlamak ve onları ailelerimizin sıcaklığıyla motive etmek ebeveynler olarak görevimizdir"dedi.

Açıklamasını sürdüren Açıkkapı;" Öğretmenlerimiz de bizlerin en kıymetlileri olarak, bir ömür boyu unutamadığımız, minnet ve şükranla her daim yâd ettiğimiz eğitim ordumuzun liderleridirler. Öğretmenlerimize saygı ve hürmette yarışacak olan bizleriz, öğrencilerimizdir, velilerimizdir. Bu bilinç ve yaklaşımla evlatlarımızın yarınlarının daha aydınlık olacağını unutmayalım. Yarınlarımız öğretmenlerimizin elinde şekillenirken, öğretmenlik mesleğinin onurunu hep birlikte korumak hepimizin görevi olmalıdır. Bizlere kalem tutmayı öğreten öğretmenlerimize kalbimizde en özel yeri ayırmak dileğiyle, tekrar tüm öğretmen, öğrenci, idareci ve velilerimizin tatillerini kutluyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.