1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Milletvekili Aydemir: “Merhum Seven dadaş duruşuyla hatırlanacaktır, Erzurum’un başı sağ olsun”

Milletvekili Aydemir: “Merhum Seven dadaş duruşuyla hatırlanacaktır, Erzurum’un başı sağ olsun”

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, "Erzurum'un müstesna değerlerinden Hulusi Seven ağabeyimiz il kültür ve sanat hafızasında eser ve hatıralarıyla...

Milletvekili Aydemir: “Merhum Seven dadaş duruşuyla hatırlanacaktır, Erzurum’un başı sağ olsun”

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, "Erzurum'un müstesna değerlerinden Hulusi Seven ağabeyimiz il kültür ve sanat hafızasında eser ve hatıralarıyla ebediyen yaşayacaktır. Ruhu şad, mekanı cennet olsun" dedi.

Milletvekili Aydemir, Erzurum Halk Oyunları ve Halk Türküleri Turizm Derneği, İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı kurucusu Hulusi Seven'in darı bekaya seferi sebebiyle bir taziye mesajı yayımladı.

Taziye mesajında Erzurum'un Hulusi Seven gibi bir sevdalısını yitirdiğini, Seven'in il sanat ve kültür değerlerini ifadede kurumsallaşma adına ilkleri hayata geçirdiğini belirten Milletvekili Aydemir, "Hulusi Seven ağabeyimiz, gerek sanat ve kültür, gerek iş dünyamızda marka değerlerimizdendir. Onu, Erzurum kültürü ve dadaş duruşu ekseninde gerçekleştirdiği hizmetler ve vurgularıyla yüreğimizde yaşatacağız. Erzurumlulara, ailesine başsağlığı diliyor, Hulusi Seven ağabeyimize rahmet niyaz ediyoruz" dedi.

HABERE YORUM KAT