1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Milletvekili Ünal’dan referandum ziyareti

Milletvekili Ünal’dan referandum ziyareti

AK Parti Konya Milletvekili Ömer Ünal ve beraberindeki heyet referandum çalışmaları kapsamında Karatay İlçe Tarım Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim...

Milletvekili Ünal’dan referandum ziyareti

AK Parti Konya Milletvekili Ömer Ünal ve beraberindeki heyet referandum çalışmaları kapsamında Karatay İlçe Tarım Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Kaymakamlığını ziyaret etti.

Ziyarette milletvekili Ünal'a, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, İl Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Bak, AK Parti Karatay İlçe Başkan Yardımcısı Alper Maraşlıoğlu ve diğer partililer eşlik etti. Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan Milletvekili Ünal, referandumda Konya ve Karatay olarak evet oyu ile en güçlü katkıyı vermeyi arzu ettiklerini belirterek, "Karatay üzerine düşen görevi layıkı ile yapacak. Türkiye genelinde Cumhurbaşkanımızın doğum gününü kutladık. Ancak bize göre en güzel doğum günü hediyesi, Konya'dan en yüksek evet olacaktır. Bu süreç, Türkiye'nin geleceği adına bir dönüm noktasıdır. Türkiye tarihinin belki de en önemli seçimini yapacağız. Bu manada herkes üzerine düşeni yapmalıdır" dedi.

Milletvekili Ünal’dan referandum ziyareti

Milletvekili Ünal’dan referandum ziyareti

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT