1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milli Eğitimde Atamalar Devam Ediyor

Milli Eğitimde Atamalar Devam Ediyor

Geçtiğimiz ay Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa ALTINSOY görevden alınmış Bakanlık müşaviri yapılmıştı. Mustafa Altınsoy'un yerine ise Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanmıştı.

Milli Eğitimde Atamalar Devam Ediyor

Geçtiğimiz ay Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa ALTINSOY görevden alınmış Bakanlık müşaviri yapılmıştı. Mustafa Altınsoy'un yerine ise Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanmıştı.

Recep Dernekbaş Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden ayrılarak geçtiğimiz ay yeni görev yeri Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlamıştı.

Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Otluoğlu

Recep Dernekbaş’ın Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmasıyla boşalan Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine aynı ilçede şube müdürü Coşkun Otluoğlu atandı.

Geçtiğimiz ay Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ataması yapılan Recep Dernekbaş’ın 16 Şubat Pazartesi günü yeni görev yeri olan Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlamasıyla boşalan Pendik ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Pendik İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Coşkun Otluoğlu atandı.

Otluoğlunun Kararnamesi Bugün (03 Mart Salı) İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünce imzalanıp Pendik’e ulaştırıldıktan sonra Otluoğlu, vekaleten yürüttüğü Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine asaleten başladı.

Coşkun Otluoğlu Kimdir?

01/05/1972 tarihinde Erzincan’ın Refahiye ilçesinde doğdu. Ailesinin Almanya’da olması nedeniyle ilkokulun dördüncü sınıfına kadar Almanya’da, beşinci sınıfını ise memleketi Erzincan’da okudu. 1983 – 1986 yılları arasında ortaokulu Sivas Yıldızeli Pamukpınar Öğretmen Lisesi’nin ortaokul kısmında, liseyi de 1986 – 1989 yılları arasında Sakarya Arifiye Öğretmen Lisesi’nde yatılı okudu. 1990 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümüne girerek 1994’te mezun oldu. Aynı üniversitenin sosyal bilimler enstitüsünde “Şair Nedim Mecmuası Tahlili Fihrist” tezi ile yeni edebiyat alanında yüksek lisansını 1998 yılında tamamladı.

09.09.1994 tarihinde meslek hayatına Hakkâri Şemdinli Lisesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olarak başladı. 1995 – 1996 yılları arasında Erzurum Köprüköy Orta Okulu’nda, 1996 - 1997 yılları arasında Erzurum 23 Temmuz Orta Okulu’nda, 1997 – 2002 yılları arasında İstanbul Tuzla Tezer Taşkıran İlköğretim Okulu’nda Türkçe öğretmenliği yaptı.

1999 – 2000 yılları arasında Ankara Gülhane Askerî Tıp Akademisi Astsubay Hazırlama Okulu’nda Yedek Subay olarak askerlik görevini tamamladı.

2002 – 2004 yılları arasında İstanbul/Pendik Gülizar Zeki Obdan Lisesi’nde, 2004 – 2006 yılları arasında Pendik Lisesi’nde, 2006 – 2007 yılları arasında Pendik Fatih Anadolu Lisesi’nde, 2007 – 2008 yılları arasında Pendik Rauf Denktaş Lisesi’nde, 2008 – 2009 yılları arasında Kadıköy Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak çalıştı.

2009 – 2013 yılları arasında İstanbul Pendik Kavakpınar Lisesi’nde müdür yardımcısı olarak çalıştı. 2013 yılında Kartal Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi’ne Müdür Yardımcısı olarak atandı. Nisan 2014’te Pendik İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak tayin edilen Coşkun OTLUOĞLU halen bu görevine devam ederken Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

Edebiyat-Sanat ile ilgili çeşitli gazete ve dergilerde şiirleri ile yazıları yayımlanan OTLUOĞLU evli ve üç çocuk babasıdır.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.