1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Milli Savunma Bakanlığı'ndan Oruç Reis paylaşımı

Milli Savunma Bakanlığı'ndan Oruç Reis paylaşımı

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada Doğu Akdeniz'de faaliyete başlayan MTA Oruç Reis sismik araştırma gemisine Türk Deniz Kuvvetlerince sağlanan refakat ve koruma görevinin ilk günkü kararlılık ve aynı gemilerle devam ettiği belirtildi.

Milli Savunma Bakanlığı'nın sosyal medya hesabında yapılan paylaşımda Oruç Reis ile ilgili yeni bir görüntüye yer verildi.

Bakanlığın sosyal medya hesabında yapılan paylaşımda Doğu Akdeniz'de faaliyete başlayan MTA Oruç Reis sismik araştırma gemisine Türk Deniz Kuvvetlerince sağlanan refakat ve koruma görevinin ilk günkü kararlılık ve aynı gemilerle devam ettiği belirtildi.

Milli Savunma Bakanlığı'ndan Oruç Reis paylaşımı

Milli Savunma Bakanlığı'nın paylaşımında şu ifadelere yer verildi:

"Deniz yetki alanlarımızdaki hak, alaka ve menfaatlerimizin yılmaz ve kararlı koruyucuları Türk Deniz Kuvvetleri, MTA ORUÇ REİS araştırma gemimize refakat ve koruma görevine ilk günkü kararlılıkla ve aynı gemilerle devam etmektedir."

Milli Savunma Bakanlığı'ndan Oruç Reis paylaşımı

Milli Savunma Bakanlığı'nın Twitter hesabından yapılan paylaşımında, Doğu Akdeniz'de faaliyete başlayan MTA Oruç Reis sismik araştırma gemisi ile ona refakat ve koruma sağlayan Türk Deniz Kuvvetleri unsurlarının görüntüleri de yer aldı.

Milli Savunma Bakanlığı'nın paylaşımı:

 

Bölge Gündem
Editör Ekibi
HABERE YORUM KAT